Kladionica

Kladionica

Član
CoL3-99 je napisao(la):
VMS Jesi-RS Pavia 1 1,25 (italija odbojka)
Parma-Sampdoria 1 2.25
sta mislite o ta 2 para

A gdje nađe odbojku :lol: obično ti žnj sportovi na ovako manju kvotu dodju 99% a za parmu to je po meni totalno nepredvidiva utakmica troznak...
 
BHT Ovisnik
danas igrao

monte schavio - pavia 1 1.20
liverpool - blackburn 1 1.25
parma - samporia 1 2.10
sevilla - bilbao - 1 1.65
generali hacing - rottenburg 1 1.10

uplata 8.70,koef. 5.72,dobitak 50km i panem samo na sevilli zadnjoj majku joj i crveni:icon_evil:

i da,igrali dojavu
napoli - roma x/x 5.5
ja dao samo 3km i dobio 16.5 taman da izrefam ovo:cool:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja sam igrao bazela, meni je vise nesiguran bayern :D inter i sevilla su mi isto suhveli. nemojte me pitat sto, jednostavno imam neki osjecaj. moze biti da me vara :D

i ja debil neodigram bayerna, nego igro HSV daje go i samo na tome pao :lol:
 
Član
evo mene....ponovo fkt meni neko sihre bacio nista da pogodim...ove sedmice na 4 listica pao sve na jednom...evo od jucer i danas...i mene obori sevilja.... stizu slike:icon_cry:
 
Član
po 777 put juve me skida ovaj put na dva tiketa 240 i 55km a na druga dva sa juveom jos rapid u azijskom keca igrao i izgube...I ovaj vikend sve je vise manje logicno dolazilo sem ovih par izuzetaka a ja ih naravno ubodem :icon_mad:
 
Član
evo ih slike....jucer fino odigram vise sam mislio da cu pasti na herculesu nego na leverkusenu kvota 1.35 smijesno fkt.... a danas stisnem odigram Inter 2 pogodim i bajern ....kad sevila me obori i to zadnji par ...nece me nesto hrh:icon_cry:
 
Top