Kladionica

Kladionica

Član
heh e da je bar kod nas uvedeno ono kao u nekim hrvatskim kladionicama....tj ako padnes na jednom dobija 10 puta veci iznos od uplate...:D nebi bilo lose hehe ali eto ima li sa za danas ..fino :D:cool:
 
Član
scorpio je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
svaka cast onome tko je jucer dobio:cool:

hvala :lol:

vjerovatno cu i sutra odigrat neki sedmicni slican onom gore, pa cu postavit...
a ja idiot neprepisa...

suti, mozda je i bolje. ono sinoc nerviranje kad je real igro, nezz vrijedi li tih 50KM :D jos gore, ja inace navijam za real, pa mi pored kladionice i onako bilo stalo da real dobije, te da prestignemo barcu... :icon_biggrin:

zato kasnije, dupla sreca... :lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
scorpio je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
svaka cast onome tko je jucer dobio:cool:

hvala :lol:

vjerovatno cu i sutra odigrat neki sedmicni slican onom gore, pa cu postavit...
a ja idiot neprepisa...

suti, mozda je i bolje. ono sinoc nerviranje kad je real igro, nezz vrijedi li tih 50KM :D jos gore, ja inace navijam za real, pa mi pored kladionice i onako bilo stalo da real dobije, te da prestignemo barcu... :icon_biggrin:

zato kasnije, dupla sreca... :lol:
vrijedi vrijedi. znas ti kolikih je 50 mari na danasnju skupocu hehehe
 
Legend
danas odigrao 8 parova i padoh samo na marseille vodili 1-0 i zavrse 1-1, neda se nesto u zadnje vrijeme:icon_mad:
 
Član
haha jao danas scene...evo tek sada vidio rezultate ...jeste da sam pao na 3 para ali slucajnom greskom sam na papiric upisao 1 na numberg a ne 2 na leverkusen ...kvota 3.95 i proslo 10 minuta nemoze da prepravi djevojka kaad evo pogodio hah...:lol:
 
Član
D_cash je napisao(la):
haha jao danas scene...evo tek sada vidio rezultate ...jeste da sam pao na 3 para ali slucajnom greskom sam na papiric upisao 1 na numberg a ne 2 na leverkusen ...kvota 3.95 i proslo 10 minuta nemoze da prepravi djevojka kaad evo pogodio hah...:lol:

tako to inace bude :D
 
Član
evo dva sedmicna, vidjecemo kako ce ici :D

e4e88a5be276d68468003374d05af53d.jpg


4e0b5dbb83ec0b00a3fdcfe6cfa4ea9a.jpg



PS: ne garantujem dobitak :lol:
 
Član
darko13 je napisao(la):
Na ovom prvom šta mu dođe ovo gg1 pa da prepišem ne kladim se u ovoj kladionici pa neznam ;)

isto sto i ovo gg1 na drugom listicu :lol: salim se, evo rece ti stefan sta je :D

ovaj drugi sam igrao onako da ne ponavljam parove sa prvog. a uz ovo ce se mozda jos koji dnevni za vikend odigrat :D
 
Top