KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

nisam ljubitelj opela al nikako moram prizanti!!! al kadjo je lutkica ;)
samo nastavi tako :123:

iskreno me zanima znaci taj opelov 2.0 16v protiv VW 2.0 16V (abf) kako bi ti izgledalo?? oba su po 110kW
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

jbg i ja bih volio da je Golf pobijedio,ali brate Kadett ti je stroj uz to meni su i Opeli dragi :cool::cool:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Buraz pusti priče... samo sa njima na pisti pričaj i to o roštilju i pivu... a o tom čiji je brži, ili ko je brži... to nek se vidi na kraju, tj. na kraju piste ;)

Većina zna kakvi si ovo opelovi motori... tako da nema potrebe raspravljati o tome.

Vidimo se dole ;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Thx 2 Dado, freak, lsd, antara itd...Ma normala mi je to ali glupo mi je ja sam stavio video beze odjednom prica "lako ti je imas vise konja" hehe ovdje niko nije prico o tome bit je bila da se ja i custa znamo ima sto godina i da smo se hakali uvjek ko ce koga uzet i sad se potrkali i normala sve! :cool: A nekom ako je zao sto je golf popusio sta cu mu ja! Po tim pricama nebi se nitko nikada trko imas vise konja necu se trkat smjesno majke mi :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

kad budes smio stat samnom na crtu javi se do tada....:D
bas nesto na pisi gledam tvog kađu i razmisljam kako bi bilo staviti tog tvog GSI-a u kađu od starog karavana,ima mjesta za obitelj,a ima i gasa:D
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

blizu si, mostar, naletit cu i ja jednom kad ga zgotovim pa da te operem sa svojih dizelskih 80ks ;)
budi uvjeren :icon_exclaim:


gsi brate ti, nemoj da se kurcis, na semaforu dzabe ti se mucis, kao dajes gas i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebace ti dvogled.

Jer moj auto mnogo konja ima, prva popis druga i u oblaku si dizel dima

nhf;)
juice-beli grom
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

cnic_gsi je napisao(la):
Thx 2 Dado, freak, lsd, antara itd...Ma normala mi je to ali glupo mi je ja sam stavio video beze odjednom prica "lako ti je imas vise konja" hehe ovdje niko nije prico o tome bit je bila da se ja i custa znamo ima sto godina i da smo se hakali uvjek ko ce koga uzet i sad se potrkali i normala sve! :cool: A nekom ako je zao sto je golf popusio sta cu mu ja! Po tim pricama nebi se nitko nikada trko imas vise konja necu se trkat smjesno majke mi :lol:


ma shvatam bil je to ono jaranski al onak mene zanima bezze taj duel... 2.0 16v opelov motor nije zdrav :D inace opelovi motori joj kako gas primaju uhh ludiloo... samo deri covjece uzivaj kad mozes:123::123:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

GreenDevil je napisao(la):
trebas se probat s kakvom dvicom 2.0 16V uzmi npr AL_Galone pa aj njega oderi:icon_question::icon_question:
lako je bit brzi kad imas 40ks vise

Sto branis golfa, nije bila ovo trka na sramotu i po pare, nego iz zafrkancije...i ja sam se potezao sa ovom Corsom plavom od 80 i kusur konja, pa me saprala ko konja, pa sta onda, bitna zaj*ancija...a ti njemu sad glaeta guras koji ima i vise nego 2 puta konjaze :icon_biggrin:
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

tibor987 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
trebas se probat s kakvom dvicom 2.0 16V uzmi npr AL_Galone pa aj njega oderi:icon_question::icon_question:
lako je bit brzi kad imas 40ks vise

Sto branis golfa, nije bila ovo trka na sramotu i po pare, nego iz zafrkancije...i ja sam se potezao sa ovom Corsom plavom od 80 i kusur konja, pa me saprala ko konja, pa sta onda, bitna zaj*ancija...a ti njemu sad glaeta guras koji ima i vise nego 2 puta konjaze :icon_biggrin:

pa moram branit Golfa necu valjda Kadetta :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
salim se
ma bezze mi sto je napiso na klipu GSI vs GTI trebo je napisat koji motori a ne neko kasnije napiso da je GTI 8V a nemam ja nista protiv kađe
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

MA bolan raspada se kadjo u Makia, nema to ni 80 konja, sve pobjeglo vec hahaha :D:D:D
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

mateo.split je napisao(la):
blizu si, mostar, naletit cu i ja jednom kad ga zgotovim pa da te operem sa svojih dizelskih 80ks ;)
budi uvjeren :icon_exclaim:


gsi brate ti, nemoj da se kurcis, na semaforu dzabe ti se mucis, kao dajes gas i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebace ti dvogled.

Jer moj auto mnogo konja ima, prva popis druga i u oblaku si dizel dima

nhf;)
juice-beli grom

Vidim ti imas veliki predispozicija za race imas 80konja pa eto kad ti se taj golf preporodi 2 puta imat ces isto konja kao ja :D NFB brate ali ti je ta prica suplja naopako skroz i ja se kurcim a ti meni prijetis kako ces me oderat s dizlom ja znam da je goriv skup i da ti imas sve u glavi smao da ti je malo rapa imala bi ta tvoja "KLUMP" vrijeme balkana! Stoga stipu pricu nego nabavi i pokazi a ne stekcat s dizelom i pljuvat na benzinsku bracu! :lol: i da NHF buhahah
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top