KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Nikad VW nije bio brži od Opela...ja sam potezao i sa dvicama 16v i sa tricama vr6...na startu su bolji ali kad se dočepam treće brzine...papa....a što se tiče izgleda...nije kadet bio bez veze auto godine kad je izašao na tzržište...ima moderniji izgled i aerodinamiku od Golfa koji je cijeli kao kocka....
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

dohc24v je napisao(la):
Nikad VW nije bio brži od Opela...ja sam potezao i sa dvicama 16v i sa tricama vr6...na startu su bolji ali kad se dočepam treće brzine...papa....a što se tiče izgleda...nije kadet bio bez veze auto godine kad je izašao na tzržište...ima moderniji izgled i aerodinamiku od Golfa koji je cijeli kao kocka....

Vrlo ispravno! Ali jbg nekim ljudima se to nemoze objasnit!
 
BHT Ovisnik
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

sto se tice dizajna vidi se da je kadett moderniji,ima finu zaobljenu liniju,dok su se istih godina proizvodile dvice koje su kockaste,al sve je stvar ukusa,volim vidit finog kadetta kao ovaj i u dohc24v,i njega sam viđao po livnu,samo sto nema mnogo finih kadett-a,seljaci se jeftino docepaju pa ga uniste:cool:
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

to col-a da jednostavno odes u kupis si kadeta, zali Boze sta je jettaa cupe u tvojim rukama, ima ljudi sta bi zarko htjeli jettu cupe!

dajte ljudi salia sam se al vidim da su se odredjeni nasli uvrijedjenima!
nije me briga:lol:

evo vam kada zalite dobar omjer, pobjednik naravno vw
http://www.youtube.com/watch?v=RKRKUSb4GKc

corsa 192ks
golf 160ks

nehebem pricu golfu nabudžena snaga jer isto tako moze i corsi biti nabudžena snaga!

sta se tiče kadje, aerodinamicniji je ali dajte ljudi pa nemogu virovati da ste toliko slipi, pa pogledajte ovoga g60, pa izgleda bolje od svakoga auta koje je dosada proizvedeno, kockast oblik a tako dobar!

ja s tankom mogu iz splita u zg, vratit se i jos jednom otici u zagreb, a ti mozes do zadra hhahahahah
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

mateo.split je napisao(la):
to col-a da jednostavno odes u kupis si kadeta, zali Boze sta je jettaa cupe u tvojim rukama, ima ljudi sta bi zarko htjeli jettu cupe!

dajte ljudi salia sam se al vidim da su se odredjeni nasli uvrijedjenima!
nije me briga:lol:

evo vam kada zalite dobar omjer, pobjednik naravno vw
http://www.youtube.com/watch?v=RKRKUSb4GKc

corsa 192ks
golf 160ks

nehebem pricu golfu nabudžena snaga jer isto tako moze i corsi biti nabudžena snaga!

sta se tiče kadje, aerodinamicniji je ali dajte ljudi pa nemogu virovati da ste toliko slipi, pa pogledajte ovoga g60, pa izgleda bolje od svakoga auta koje je dosada proizvedeno, kockast oblik a tako dobar!

ja s tankom mogu iz splita u zg, vratit se i jos jednom otici u zagreb, a ti mozes do zadra hhahahahah
pa zato si ga i kupio da bi s tankom iso u zg i nazad 16 puta stoga neplekaj se gdje ti nije mjesto kad bude rasprava o kadetu koji trosi 5 l ti slobodno dođi i reci moja golfacija trosi 1l na 1200 km buhahah xD :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

mateo cuj zali boze sto je u mojim rukama,ja sam rekao da je kadet dizajnerski napredniji,ima finu liniju,i spomenuo sam sve je stvar ukusa,ako sam to rekao za kađu jel to znaci da mi nije jetta ljepsa? kao sto rekoh sve je stvar ukusa,a mrzim kad netko blati necije auto,a nezna nista o njemu nit ga je vidio nit osjetio
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

cnic_gsi je napisao(la):
mateo.split je napisao(la):
to col-a da jednostavno odes u kupis si kadeta, zali Boze sta je jettaa cupe u tvojim rukama, ima ljudi sta bi zarko htjeli jettu cupe!

dajte ljudi salia sam se al vidim da su se odredjeni nasli uvrijedjenima!
nije me briga:lol:

evo vam kada zalite dobar omjer, pobjednik naravno vw
http://www.youtube.com/watch?v=RKRKUSb4GKc

corsa 192ks
golf 160ks

nehebem pricu golfu nabudžena snaga jer isto tako moze i corsi biti nabudžena snaga!

sta se tiče kadje, aerodinamicniji je ali dajte ljudi pa nemogu virovati da ste toliko slipi, pa pogledajte ovoga g60, pa izgleda bolje od svakoga auta koje je dosada proizvedeno, kockast oblik a tako dobar!

ja s tankom mogu iz splita u zg, vratit se i jos jednom otici u zagreb, a ti mozes do zadra hhahahahah
pa zato si ga i kupio da bi s tankom iso u zg i nazad 16 puta stoga neplekaj se gdje ti nije mjesto kad bude rasprava o kadetu koji trosi 5 l ti slobodno dođi i reci moja golfacija trosi 1l na 1200 km buhahah xD :lol:

nisam ga zato kupio, dobio sam ga zato, to je ljubav od malih nogu, a tebi cim smeta malo podpaljivanja vatre ocito ili nisi dovoljno zreo ili jednostavno nemozes kontrolirati se ili imas pms.
toliko od mene, uzivajte u nabudjivanju kadje i seruck..te po dizelima!
valjda to jedino znate! :icon_exclaim:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

ja s tankom nemogu ni do zaadra a do zg i ne pomisljam pa sta onda :) zar mi auto nevalja :)
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

bmwscaner je napisao(la):
ja s tankom nemogu ni do zaadra a do zg i ne pomisljam pa sta onda :) zar mi auto nevalja :)

nevidim da sam igdi reka da nevalja?!
ja to spomenih jer su se dizelace bacile u negativan kontekst i sprdnju pa eto primjer za obranu dizela!
necu vise pisat ovde aj bog!
:icon_exclaim:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Neznam cemu ste toliku frku digli oko prijateljske trke, nit je to bila kakva trka na temelju nekog kladjenja ni ista, Vw je Vw, a Opel je Opel, nekome se svidja Vw nekome Skoda nekome Opel i zbog toga se nema tu sta prepirat ni pricat, o ukusima se ne raspravlja. Svako od nas cijeni ono sto ima i njemu je to najbolje, zato nema smisla prepirat se jel bolji Opel ili Golf, vidjeli smo sta je brze, sta je jace, ako neko misli da moze oderat Maketa fino nek dodje na cevape u nedjelju i dokaze ha ya sta se tu svadjate isto mala djeca...;)



:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Ebo vas dizel, mrzim tu priču o potrošnji...

Ko gleda na to, kupit će sebi dizela i zdravo... počtujem i to... ali poredi auta na osnovu potrošnje je skroz besmisleno i nema nikakve logike... da svi tako razmišljamo, svi bi dimili i slušali u dvicama plastike kako se tresu od tog motora koji trese k'o traktor...

Na benzin se vozi, na dizel ore... nije ovo džaba rečeno ;)

pozdrav.
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

E sad mi samo nije jasno...jedni se pravdaju na dizele jer malo trose, drugi idu na benzinjare jakih motora, koji trosi da valja ali i ide da valja...e sad, sta bi rekli za mene, imam benzinjaru koja trosi 13 litara gradske voznje na 17"-skama i ima 68 konja, dakle ne ide :D....sta je qrcu cejf, to se radi hehe ;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Svaka cast,imas zvijer od kadje.Lani mi je prijatelj posudio kadju s istim motorom i ide cudo.U pocetku malo zastane dok se ne docepa okretaja a onda eksplozija.Lagan auto starog kova s jakim motorom.Upravo bih to naglasio kod pobjede G-60 NAD OVOM Corsom.Corsa ima vise konja ali golf je laksi.Noviji auti su znatno tezi.
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

U cijeloj ovoj priči mene interesira s kojim se autom vozio snimatelj kad je uspio pratiti ovaj race?

Ili jednostavno camera ima tak dobar zoom da nisu mogli pobjeći ? :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top