KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Nemoj po mahali bogati...Tu cestu prezirem sta se mladi zivota izgubi tamo i jos momaka sto ih i vi znate i vi opet tamo budalesate kanite se mahale uz zovnicu pa deri xD Btw podjede ti onog golfa ko malu macu...
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

lako ti je oprat 8v + opra te u startu, virujen da 2.0 16 v nemozes pobijediti, mozda ugusto 1.8 16v!

to col89: kađo sigurno nije lipsi od gti-a, moze se na njemu raditi i raditi i dovesti ga na savrsenu limariju i savrsen izgledi sve savrsene karakteristike ali golf ima figuru i price tu staju!

to ti je isto koda oces od neke zenske spicaste face napraviti je toliko dobru da bude najbolja, nemere jer heidi klum je bolja i gotovo

zenska spicaste face-gsi
heidi klum-gti

:icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

svaka cast ofuco si gti a...jesi ga uzeo ko abdest pred aksam....po meni je gti trebo da pobijedi al hajd sta ces..super auto imas lijep motor...et nemoj ga slupati...sretno u daljim radovima ako ce ih biti...:)
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

trebas se probat s kakvom dvicom 2.0 16V uzmi npr AL_Galone pa aj njega oderi:icon_question::icon_question:
lako je bit brzi kad imas 40ks vise
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

ma to ti je sve do vozaca....kako vozac krece i kako salta...sta ces kad ima i onih sto kad saltaju gledaju u mijenjac ili onih da presalta pa drzi kvacilo i zapne nezna ni on u koju ce brzinu...kadet je super...fan sam golfa opel nevolim al covjek ima stvarno lijep autic...sta ima vise konja brze je...potegni ovog kadeta i golfa 4 gti da vidis sta je brze ili opet uzmi golfa 4 gti i audi a4 v6...nemogu se neke stvari porediti iako je gsi i gti tu negdje....mozda sad u gti nije bio jak motor...
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

GOLF TZ je napisao(la):
ma to ti je sve do vozaca....kako vozac krece i kako salta...sta ces kad ima i onih sto kad saltaju gledaju u mijenjac ili onih da presalta pa drzi kvacilo i zapne nezna ni on u koju ce brzinu...kadet je super...fan sam golfa opel nevolim al covjek ima stvarno lijep autic...sta ima vise konja brze je...potegni ovog kadeta i golfa 4 gti da vidis sta je brze ili opet uzmi golfa 4 gti i audi a4 v6...nemogu se neke stvari porediti iako je gsi i gti tu negdje....mozda sad u gti nije bio jak motor...

kadet je 2.0 16V 150ks a golf 1.8 8V 112ks
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

ide kadjosaur pravo dobro a predstavio je momak na forumu svog crvenog KRUSKA nick momaj je moj dobar kolega i ima najbolji i vjerujte mi najnoviji kadet u drzavi jer je nanovo preslozen i da brzi je od gti :)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

btw jeste se ovo utrkivali u nedjelju kad si mene zvao? steta da vam dimim malo po pisti ali nije mi se dalo samom dolaziti bit ce jos prilika
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

^je to je u nedjelju bilo, steta sto niste dosli, al procitaj dole u temi ˝Svi na pistu˝ dogovaramo rostilj opet, pa okupi raju i dodite ;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

e dogovoreno pogledat cu temu doc ce par kučaka sigurno bar da zdimimo stazu kvalitetno :)
kupit cemo nekih grana i naloziti bataka :)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Ijao....jel ovo GSI odrao GTI-ja ??? Ja verujem da bi snimatelj pobedio da je hteo da se trka, izgleda samo nije hteo da se hvali :123:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

mateo.split je napisao(la):
lako ti je oprat 8v + opra te u startu, virujen da 2.0 16 v nemozes pobijediti, mozda ugusto 1.8 16v!

to col89: kađo sigurno nije lipsi od gti-a, moze se na njemu raditi i raditi i dovesti ga na savrsenu limariju i savrsen izgledi sve savrsene karakteristike ali golf ima figuru i price tu staju!

to ti je isto koda oces od neke zenske spicaste face napraviti je toliko dobru da bude najbolja, nemere jer heidi klum je bolja i gotovo

zenska spicaste face-gsi
heidi klum-gti

:icon_twisted::icon_twisted:

Ja neznam kako se uvjek ljudi s dizelima javljaju na nekim temama u kojim pojma nemaju majke mi! Ja nisam nista reko sto imam vise konja ili sl. ja ovog momka zmam ima sto godina i uvjek je hakancija bila ko ce koga niđe veze i sad smo dosli potegli se i kakve to veze ima s mojim izgledom ja pojma nemam! Golf 2 je heidi klum netreba ti heheh to je narodno auto i neka na tome ostane ta imam ga i ja pred kucom! Niđe veze ja ovo auto imam vise od 2 godine i trko sam se bezbroj puta i kazem ti da mi seriski 2.0 16v nije mogo oderat! Sto se tice samog race ja imam gume koje su ko tena zato me je ostavio na startu jer proklizavam za razliku od njega! A kad smo kod Al-a on je svom spusto glavu stavljo olaksan zamajac itd itd... koje ja nemam nikao! Eto poz za sve ljubitelje golfa 2 kao i samog sebe hehe PUSA!

I da jos nesto pricamo o autu od 4k a ne od 20k a vi koji imate te strojeve slobodno pista je duga ko popusi placa pivu i rostilj! A o ukusima se neraspravlja stoga ili me mozes ohakat da mi nevalja ili me mozes pohvalit zbog toga je ovaj forum i stvoren da komentiramo i zamjeramo itd... Bujrum! ;);););)
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

maka no sikiriki bar svi znamo šta je kadet gsi a uvjek ima pista kao što kažeš pa nek bolji pobjedi a ovaj gti inače loše ide može on i bolje
 

LSD

Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

vidi se razlia brate...ide ti kadjo da valja:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top