KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

CoL3-99 je napisao(la):
al skoro sam i ja kađu opro s vrha piste,dao mi sanse mozda 700m i na kraju me opere za 200m:lol:

pa sto bolan nitro ne upali:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
kolko ona dvica ide na 400m-sec
 
BHT Ovisnik
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

dvica je obicni gti 1.8 8v pa razmisli:D
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

CoL3-99 je napisao(la):
dvica je obicni gti 1.8 8v pa razmisli:D

ma znam to zato sam i napiso da je Kađo jaci 40KS
a interesuje me vrijeme dvice jer sam se ja okuso sa mk2 al 2.0 8V 115ks i bjezo mi je nekih 5-6m na 400m
a mjerio mi prijatelj vrijeme auta 17.8 bila lamela poslaba
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Ma leti kadilak pravo :)


Dobro mi dade ideju moracu i ja mjerit vrijeme autu da vidim kolko mi fali pa da ga pojacavamo :p hee
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

OPEL POWER RULA!!! I meni je lamela u k**** morat cu je mjenjat pod hitno neznam majke mi koliko su vremena bila nije mjerio niko!
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Ti Gsi su stvarno munja motori, samo da mi je znati kako je to bilo osamdesetih kad je taj stroj izaso, mislim da danas ni jedan auto ne moze pobuditi toliko osjecanja kao gsi ili gti u ta vremena...
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

ma ovoga u gti-u je cura zvala na mob, oni odma skocili brzi bolji, nije nije, golf je lipsi:icon_mad:
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

mateo.split je napisao(la):
ma ovoga u gti-u je cura zvala na mob, oni odma skocili brzi bolji, nije nije, golf je lipsi:icon_mad:

hehehe, pa dobro jeste Golf ljepsi, ali zato ne ide kao ovaj Kadett:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

mateo.split je napisao(la):
ma ovoga u gti-u je cura zvala na mob, oni odma skocili brzi bolji, nije nije, golf je lipsi:icon_mad:

:lol: volim i ja VW,al sigurno nije ljepsi,kađo je ko' bombona,ljepseg u gradu nema:cool:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Hehhehe o ukusima se neraspravlja :lol: A mateo upravu si golf je i brzi i ljepsi ugasio mu se kad sam ja poso i upalio ga i umalo bilo da me stigne na 402 metru :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :cool:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Dobro ide svaki kadet nema priče, ali trebaš se probat sa nekim 2.0 16V Golfom. Tek ćeš tu vidjeti pravu razliku izmedju GTI i GSI motora .. Blaga prednost Kadetu ali i golf će ti puhati na vratu :cool:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Trko sam se ali ne na pisti nego po mahali itd... Nehvalim se ali nije me jos nijedan opro ali je gusto uvjek bilo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top