jetta mk2

jetta mk2

Član
GreenDevil bas tao sto kazes al hony bog za vakve ludosti
focak98 od kako svugde se naplacuje parking ne isplati mi se vise setam malo mrsam koju kilu:)
trgo_sa hvala puno
davore trudim se da jos vakvi stvari napravim na jetti
e sad evo sta sam nabavio od djelova i sta sev planiram radit na jetti u skorije vreme pa cemo redom
uzo koni zadnje amortizere opruge imam od ranije a prednje trazim pa ce bit spustanje jette

onda moje felge prodane i najvjerovatnije idu fire and ice felge polirane pa posle ako para bude neke bolje sofaf uradio kako treba izgledat odprilike

unutrasnjos zamjenjene osvjeljenje na instrumental tabli i oprana detaljno ventilacija stavljena golf ball rucica mjenjaca


uzeta takodje plasticna tabla pa cu je polako tapacirat u eko kozu sebi za sad ili crna ce biti ili boja koze jos se razmisljam to polako u slobodno vreme radim slike ubrzo.
onda nabavio novi sat samo dzekovi si skroz drugciji od mojih pa naso sam u rebreniku elektricara koji ce mi to sredit

onda dolazi krov ponovo tapaciranje bice iso ko tabla i sve ostale plastike idu na tapaciranje i tapacirunzi mini prerada na njima odprilike da unutrasnjost zavrsim do maja necu zurit, posle toga gepek sredjivanje uglavnom puno posla ima:)



 
Član
skora cesto sam dole curu odvezem kuci ja konta odnekle mi poznato auto tek se posle sjetio
green devil emir se zove hony mi dao njegov broj pa mi reko resit to oko sata
 
Član
ja se cuo sa njim objasno sta treba i reko mi 40 km da dodje, ovde kod nas elektricarima kad dodjem pozli im ja mislim:)
 
Član
evo ponovo po zna koji put se tapacirunzi skinuli ovaj put kupio nove podizace prednje posto sam imo problema sa njim pa sam ove zamnjeno sve podmazo i ugradio ih usput od kako sam u zurbi skapo auto kad sam farbo ga uzeo sad tapacirunge rastavio i polaku prepravio greske takodje ovaj materijal ide tabla od njega joja se treba uradit do kraja mjeseca i postavit evo sad sliek tertunto se jos na njima radiusput kavaka se tapacirala i ono kod retrovizora plastika


sutra ugradnja pa ce bit jos sliak;)
 
Neki dan sam pratio garazu i sad sam opet usao da vidim sta si radio i nemogu da vjerujem kako napredujes svaka ti cast druze stvarno, sve prava kultura sto radis i onaj spojler sto si neki dan odradio ono nemogu da vjerujem kako je super ispalo :)
Sretno u daljnjim radovima ;)
 
Član
u pocetku sam malo skreno u pogresnom smjeru ( seljakluk ) al uspjeo sam se izvuc na pravi put:) sad me sramota kad vako nekad vidim svoje auto prije:bag: sad polako radim ne zurim ima jos dosta radit unutrasnjos svu sam radim sebi pa vise puta ljepim dok ne naucim kako treba. sad ide tabla u ovu smedju boju sad plastike okolo mozda farbat to cu vidit onda ide krov i plastike oko krova u crnu alkantaru tako sam zamislio to bi bilo to za unutrsnjost odrpilike, a n aljeto gepek pocinjem sebi radit pa onda ostale sve ideje koje imam al ne zurim radim je za sebe. sad zavrseni prednji tapacirunzi sutra montaza i zadnji pa ce bitslika
 
Član
Ma onaj zadnji spojler je unikat,ono ni u Need For Speedu nemozes da nadjes onako,svaka cast samo nastavi ima da 2x puta bolja :d
 
samo lagano i bit će dobro. jedino tapacirunzi mogli bi malo bolje da se utegnu i ljepše malo opšiju mislim to je moje lično mišljenje:)
 
Top