jetta mk2

jetta mk2

Član
felge gotove ja sam prezadovoljan sad cu uzet jos rubove ispolirat usput i rore zavrsit da s emogu montirat

jedna brzinska kako bi trebalo izgledat

ond iz dosade napravlerjn probni LV cep za felgu

sad sledi stednja da gume se uzmu dve nove dve polovne ce ic
posto je veoma tesko skoro nemoguce prskalice nac za farove tako sam doso na ideju da pravi sebi pa trazio neke i naletio od audia nazalost nisu u nikakvom stanju za smeca al polako ih sredjujem jednu sam skino farbu sad ide skracivanje da pase kako treba evo jedna probna kako bi trebalo izgledat

donja lakjsna privremeno sprejom ofarbama u crno jel je kamenje izudaralo to ce se sredit kad bude se radio westy

jedna slika kraj obicne jette

onda ljubav na prvi pogled se desila vidio blendu hella za jettu savrseno izgleda dosta sam trazi niko nece proda ako ima neko ko zna gde nabavit nek se javi naso sam jednu otiso po nju i momak kako je skido polomi u 2 djela sad ne znam jer se moze popravit ili sta pokusacemo nesto
 
BHT Ovisnik
uhhhh sviđa mi se, imao sam jedno vrijeme ove felge na svojoj jetti, istim sam smjerom isao, sve 5 :D
samo rijesavaj stope, ja bih klasicne presao crvenim transparentnim kao na amerikancima sto je dolazilo, samo da nije nazad crno uglavnom :)
 
Član

hvala na kometar koje si imo gume na njima ? ova blenda mi je bas zelja vidicemo dal ce sta bit od ove sto treba popravit bas je u uzasnom stanju katastrofa, ako ne uspjem:( mozda odradit zadnju blendu na us fazon pa i stopke ofarbat:)
 
Član
ne znam koje ti je boje osvjetljenje table, ako je crveno onda bi ti ja dao prijedlog da kupis obicni onaj radio za golfa 4 gamma , i uz njega onaj cd citac , tako da bi cd citac stavio umjesto pepeljare.
 
BHT Ovisnik
u mene je bila klasika 195/50-15

e ovo sto si sad sliku stavio mi je cista perverzija, bolje po meni za njenu guzu nemoze :cool:
 
Član
sto se tice osvetljenja klasika zeleno promjenjne su sve sijalice tako sve radi naso sam sebi momka koji cemi odradit komplet osvjetljenje + sat ona sto imam pa cu sve to zajedno sredit cim para bude, a trenutni radi zadoovljansam ima 3 izlaza za cinceve i spojen mi je telefon preko auksa a zvu exstra tako nebi ga mjenjo ( naravno uvjek bi za bolji )
ovo mi je zelja za guzu jettinu :happy: blendu sam nabaci samo u 2 komada je tako sad gledam kako to napravit ako ima neko iskustva bio bi zahvalan trudicu se da sa zada ovako isto izgleda
 
Fina jetta bas ova slika pokraj obicne jette kao da nije isto auto xexe
odlicno su ispale feluge drug jos kad se ispolira bice ekstra!
 
Član
evo da se javim da je jetta prezivjela poplavu ( 5 dana sam bio na tavanu zarobljen)
jetta u zadnji cas odvezena na brdo i spasena od poplave.za 10 dana predjeno 5000 km sad polako pocelo sastavljanje
107146498317639468566412.jpg

izgled auta za vreme poplave
slcajno naletim na hella smoked zadnje stopke fantasticno izgledaju
107050488317174468612911.jpg

onada resen auspuh stavljen gti lonac sa nastavcima
106166283171740686129510.jpg

nazad fali plastika posto mi je gepek obijen al ubrzo ce i to bit reseno
onda felge legle sa gumam 175/55 15 samo treba ih ispolirat jos jednom , takodje dosle i bbs rz sa novim 195 55 gumama al su na prodaju jer preko zime se rade 15 corrado sirene felge:)
napred fale maglenke koje se montiraju ubrzo i maska da se nastima branik stavljen novi posto je jetta udarena na parkingu.na braniku i prskalice stavljene. stavljena i galerija cisto iz furke pa se radi roof rack pa bi trebalo ovako izgledat
2418172911161b86f0bzpscc.jpg

106687678317176568612702.jpg

trenutni izgleda auta
onda slucajno naletim na ovu sliku
107036598289060838168207.jpg

tako nabavljena maska pa vidicemo kako ce izgledat ubrzo nove slike cim se smontiraju sitnice pozdrav
 
Član
ovo danas sliek za vreme rada idu jos zuti zmigavci i maglenke napred i nazad oan plastika tako bolje sliek za koji dan dok se sve fino slozi
 
Top