jetta mk2

jetta mk2

fino to sredjujes :cool: , samo i meni nekako bezveze zadnja vrata bez brave.. zar nemas fabricki tepih7tapacirung u gepeku :icon_question:
 
BHT Ovisnik
sviđa mi se jetta pravo,svaka cast:cool: ja jedino sto bih skinuo bijele zmigavce jer nekako jeftino izgleda,prije bih dobre zute ili ih blago zatamnio:cool: a problem svake jette sto legne nazad,ili je spusti jos malo naprijed ili nove opruge nazad da se malo poravna,samo naprijed:cool:
 
Član
hvala na komentarima, sto se tice vrata napred idu od audia brave,u gepeku je bio tepih al u veoma losem stanju pa sam ovako stavio privremeno,posto cu radit sebi kompletan gepek. zmigavce cu mjenjat i meni se ne svidjaju nikako ovi. sledece sedmice ide na servis pa cu i resit ovo nazad sto je leglo auto.;)
 
Član
evo posle dugog perioda da ozivim garazu pa idemo redom
na jettici dosta uradjeno dosta polomljeno par puta kljucem izgrebano auto jednom udaren na parkingu slomljeni brisaca i retrovizora ja nekako izgubio volju za autom i parkiro je u garazu nekad na put se ispo sa auto ostatak vremena stojala al smirio se pa opet polako poceo zavrsavat neku sliku u glavi kako ce jetta izgledat
uradnjen veliki servis i sva mehanika dovdena u red
vdo satici dosta problema oko spajanja al privode se kraju polako
kupio nosac orginalni za satice malo naravno prepravio i sad izgleda ovako


kupio sam i prekidac za zvucnike za sada samo sluzi kao ukras

radilo se i na muzici novi cd ja prezadovoljan sa zvukom sada

i evo kako trenutno unutrasnjost izgleda


stime da sam od kolege sa foruma kupio vento konzolu pa sam u toku ubacivanja u auto.
onda jeftino za 10 km kupio tapacirunge od golfa 3 pa gledam kako ih ubaciti ili nesto kombinovati izmedju mojih i ovih tapacirunga svaka pomoc dobro dosla :)

imam jos u planu tapaciranja krova i jos stvari sa kojim nisam zadovoljan
onda promljena prednjeg branika idem na ovaj fazon samo sa vr6 nastavkom na braniku



i jedna cisto odprilike kako bi trebalo izgledat nastavak




ovo su slike priej skidanja felgi koje idu na prodaju ako je neko zainteresovan neka se javi...... a za felge ima par ideja vidicemo koje ce biti

i evo jedna friska od danas uveliko se na jettii radi bice slika ubrzo i neci vise zapustit garazu ;)
 
Član
hvala na komentarima, spojler do sledece sedice na autu gotov pa onda potraga za instalacijom. polako se radi pa sledece godine ponovo neko farbanje posto ovo nevalja spada boaj na djelovima. a danas brava na gepeku riknula uzas dok smo otvorili gepek i na to sve nov dranik ostetim kad sam izlazio uzas, uskoro nove slike
 
Član
podhitno vrati masku sa znakom ovako je nidze veze bar meni,druga stvar zasto kemijas sa lipom od trice kad vec postoji org lip duboki za tu karambolku.I da ja da sam na tvom mijestu trazio bih masku od golfa 2 sa malim farovima u sredini tj maska sa 4 fara i po meni to bi bio pun pogodak ;)
 
Član
ne zanm meni licno ne svdja se sa golfovim farovima, a masku imam sa znakom al losem je stanju a svdno imam u planu mjenjanje maske i farova jos sam u trazenju farova i svega pa da sklopim sebi us front nesto na ovaj fazon sa vr6 nastavkom odprilike da ovako izgleda

a nije mi ni lose ovako da zatamnim farove

al polako vidicemo sta ce bit od ovi zelja trudim se da ispunim svoje zelje maksimalno
 
Član
pozelio sam i ja radit na njoj jbg dosta stvari mi ne zavrseno stojalo najvise falilo finansija i vremena ali sad se krenulu punom parom danas citav dan kod majstora zavrsena jetta spojler i branik sledi nastavak na auspuh i prepravka podizaca za staklo i ubacivanje vento konzole uglavnom dosta stvari ce se radit:happy:
 
Član
Vidjam jettu po doboju :D Svaka cast
hvala drug kad vidis javi se za kafu
danas punom paron na jetti se radilo dosta problema oko osvjetljenja tablice imo, instalaciej crkla pa nova se nasla jedva, takodje pozticije gubile kontakt pa oko ti sitnica pola dana se izgubilo,
danas zamjeno stare smd ovjetljenje u autu kompletno
konzola od venta ubacena samo jos finalno stimanje ostalo, takodje uradio sebi novu kozu za rucnu
vr6 lip samo detalji ostali da se nastimaju, provuceni komplet kablovi za spojler i sutra elektricaru da sve zavrsi oko spojlera.
evo koja brzinska slika ( telefonom uzasa slikano )



ja prezadovoljan spojlerom sutra bolje slike


napred uklonjeni zmigavci sprovedeni u maglenke i zamljenjen gti nastavak ( na prodaji je znaci orginal njemacki ) sa vr6 nastavkom. sutra jos slika naravno dosta bolji od ovih pozzdrav
 
Poslednja izmena:
Top