jetta mk2

jetta mk2

Član
Odlicno ispalo kad te vidim u gradu zaustavicu te da to pogledamo bolje :p i kafu popijemo :))
kad sevidimo kafa:)
Evo sve spojene i zavrseno oko spojlera ja prezadovoljan osmjeh ne skidam sa lica :) evo koja slika


carobni prekidac:)



nastavak vr6 nastiman samo nije kako treba na sredini lego to cu resit ubrzo





izmedju sjedista jedva uglavio od venta konzolu sa razmisljam kako bi izgledalu da ubacim naslonjac od 4 ili neki drugi na nju.,pa predrog ili idej dobro dosle

sebi uradio kozu ra rucnu kocnicu dobro ispalo za prvi put
sad ima jos planova ideja ......
 
Legend
Drug... svaka cast... nemam komentara... ostao sam nasmijan na zadnji dio, znaci uklopilo se extra...
ovo i jeste bit inovacija na autu, da se uradi nesto neobicno a da opet izgleda kao da ga je fabrika tu postavila...

Jos samo naprijed oni farovi jetta crni sto sam ja imao na golfu prije i mislim da si pobjedio... :)
 
Član
hvala na komentarima, ima jos dosta dosta posla a i ideja za jettu sve zavisi od finansija al trudim se, uglavnom ligin golf i daliborov su mi neke podloga kako trebam dalje radit auto.
liga bice i ti farovi nadam se potrudicu se maksimalno :)
saleee Harli_team hvala trudicu se da jetta bude jos bolja
GreenDevil garaza by hony inace on je radio ovu bolest od spojlera i stvarno je uradio predobro
nabavio sam koni zadnje amortizer, golf ball rucicu mjenjaca i jos neke sitnice pa cu sutra poslikat sve to fino postavit:)
http://www.bhtuning.com/members/greendevil.465/
 
Top