Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
E sad da ti ja ponovim sliku po pitanju rubova :D:D:D

5txg7b.jpg
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
dva motora u 9 mjeseci sitnice? :O KW gewinde nove sitnica, alpine sistemi sitnica, eee :)

nego, za sve informacije oko varenja se obratite Ljuboju, a felge sam ja platio 130 plus jos 20 vozacu busa :)

e da, za kockice, ma nista, izbusio kockicu i nabio kapicu u nju i samo zasarafio ;)

to je doslovno džabe jer sam profi varioc, znaci da mi to nije problem, pa ih ne bi samo izvario za te novce!

svaka cast ;)
 
-Suki- je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
dva motora u 9 mjeseci sitnice? :O KW gewinde nove sitnica, alpine sistemi sitnica, eee :)

nego, za sve informacije oko varenja se obratite Ljuboju, a felge sam ja platio 130 plus jos 20 vozacu busa :)

e da, za kockice, ma nista, izbusio kockicu i nabio kapicu u nju i samo zasarafio ;)

to je doslovno džabe jer sam profi varioc, znaci da mi to nije problem, pa ih ne bi samo izvario za te novce!

svaka cast ;)

felge su ga kostale 150 sa prevozom, a nije naveo kolko je platio Ljuboju za sirenje
 
Legend
felge su drama, i ja u skorije vrijeme razmisljam isto da uradim celicare za duju cim prodam alu, pa se dvoumim
izmedju 14 ili 15 i ne znam od koliko jota da radim :icon_smile:
 
ma 15 mjera, sa 14 si ogranicen sa gumama i spustanjem ;)

@Menjic: Ma ne znam jos sta da radim, izgleda da cu vozat jos neko vrijeme ovako dignutu, ne smeta mi vala, taman sam se malo odmorio od stiff voznje, milina mi sad, mada je i dalje tvrdo, al ipak ne kao kad su navoji bili do kraja
 
Legend
erol_brcak je napisao(la):
ma 15 mjera, sa 14 si ogranicen sa gumama i spustanjem ;)

@Menjic: Ma ne znam jos sta da radim, izgleda da cu vozat jos neko vrijeme ovako dignutu, ne smeta mi vala, taman sam se malo odmorio od stiff voznje, milina mi sad, mada je i dalje tvrdo, al ipak ne kao kad su navoji bili do kraja

ma i ja sam 15 kontao, tesko gume za 14 naci a i onda mora ici bas u pod,
uraditi 15 samo jos skontati koliko jota da nemam problema kao ti :icon_smile:
mozda naprijed 7,5j nazad 8j
 
Član
felge su nadmoc :cool:
jedne od ljepsih koje si mogao izabrati, jer su jako rijetke, i to poliranje sto si zamislio ce ih dovesti do perfekcije...
a sto se tice ulaganja u auto, to su najsladje potrosne pare, ona situacija kada za novac mozes kupiti srecu, iako tesko dodjes do njih lake ruke ih halalis za auto :cool:
ljudima koji to ne razumiju je potpuna glupost ulagati bilo sta sto nije neophodno, al ko ce to njima objasnjavati :cool:
 
Kazem zasad i nisu nesto, lijepe, al daleko od onog sto zelim. Zapustene su i ova kombinacija crno srce/poliran falc je nesto najisfuranije svih vremena, plus sto je i dio gdje su sarafi prefarban pa vizuelno i falc izgleda manji ovako.

Uglavnom imaju potencijala bas i do proljeca ce bit bomba :)
 
Član
Felge su pun pogodak, jako dobre si izabrao ;)

A i ja sam za ovu varijantu sto oggy kaze, srce i sarafi u istoj boji :cool:
 
Top