Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
:icon_eek:

Jeb'o si mu mamu maminu sa ovim!!!
Aj zdra'o kako dobro izgleda!!!


Nego, problem ćeš već riješiti, ne sumnjam u tebe, da se ja ne opterećujem, dovoljno je što si sam na mukama.:D
 
jes malo "neprirodno", al to je u neku ruku i dobro, neprirodno, nestandardno, nevidjeno blabla

ma ok je, mada to jos nije ono sto ja hocu, treba rubove sirit, 185/45 naprijd i 195/45 nazad i spustit jos bar 3 cm. To je sve na dalekom stapu, pogotovo ove gume, al polako, nema zurbe, preko zime svakako Sljivik ide u garazu :)
 
Član
Kad vidim kako je to sve ispalo, otisao bih ja 14 puta do fojnice i nazad nebi mi bilo tesko...uzivaj drug honda je sex na tockovima :cool::cool:
 
Legend
uuuuuuuuu jebote , too too!!!
bio je , al sad je sigurno naj ljepsi jap na nasim prostorima , fuj je dobar sad !



a za 9-ke :lol: znam kako je ali vec si i sam zakljucak donio tako je kako je
jedino ti ostaje opcija jos nagiba nazad , ali onda je malo "ne" vozivo jbg , ili jos bolje .... jos uža guma
 
@Selmir: Ma ljubi brat, reko sam ti, toliko si mi dosad usluga ucinio da me sramota vise ikad ista trazit, morat ces doc u Brcko da pecenje kako organizujem samo za tvoj docek :D

@Eness: Hvala drug hvala, al kakve jos planove imam ovo je nista, samo da se sve ostvari kako je planirano do iduce sezone necete ga prepoznat :)

za 9ke, et dok nisam probo nisam vjerovo, nagiba vise ne moze, do kraja sam odvrno kit-ove, sto se trosenja gume tice ne vjerujem da ce se ista potrosit, toe trosi gumu, ne camber, trosi i on al slabije, a to je kod mene jos uvijek u nekoj toleranciji. A gume nazad su svejedno za chune
 
Član
Ma joj kakva pecenja, doci cu ja pa makar kafu da popijemo, a sve dok mogu pomoci tu sam tako da ako bilo sta treba samo vici ;)
 
Član
ovo kupio sa golfa g60 iz fojnice?
a koji ti je profil guma jer mi se cini da su masne poprilicno,
ili postoji li opcija da sad pomjeris srce felge prema vani?
 
ne postoji, felge su izvarene, ne rezo ih ja opet.

btw, nisam napisao da mi je Ljuboje sirio fele, da ga izreklamiram, odradjen poso odlicno :cool:

gume su sve 4 195/50, mesnate su da, treba bar 45ica

e i da, fele su sa tog g60 Golfa ;)
 
Legend
felge su odlicno ispale
ja imam prijedlog, a to je da stavis /45 gume i dosta problema ces tim rijesit ;)
 
Član
Sviđa mi se ovo, jako.

Cijelo vrijeme samo sitnice, sitnice, i onda na kraju BOOM kad se to sve posloži ;)


Daj mi reci kako si montirao kockice na felge, jel si na kapice ventila pa zašarafio ili direkt na ventile?
 
dva motora u 9 mjeseci sitnice? :O KW gewinde nove sitnica, alpine sistemi sitnica, eee :)

nego, za sve informacije oko varenja se obratite Ljuboju, a felge sam ja platio 130 plus jos 20 vozacu busa :)

e da, za kockice, ma nista, izbusio kockicu i nabio kapicu u nju i samo zasarafio ;)
 
Član
Ma sve su to sitnice :icon_biggrin:

Zbog tih sitnica imaš the lowest & the sexyest honda on d balkan :123:
 
Top