Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

gledao sam razne varijante i ne znam za koju bi se odlucio.
ovaj fol sa saraficima daje toliko mogucnosti stvarno. mislio sam i baby blue srce, zlatni sarafi, poliran falc. Pa bijelo srce, crni/crveni/plavi/zlatni sarafi, poliran falc.
Sve od ovog valja, vidjet cu aj, duga je zima :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
gledao sam razne varijante i ne znam za koju bi se odlucio.
ovaj fol sa saraficima daje toliko mogucnosti stvarno. mislio sam i baby blue srce, zlatni sarafi, poliran falc. Pa bijelo srce, crni/crveni/plavi/zlatni sarafi, poliran falc.
Sve od ovog valja, vidjet cu aj, duga je zima :)

Konkretno sam na ovo mislio. Poliran falc, a vijci i srce različitih boja, ali drečavo različitih. Imam neku misao da bi najbolje leglo bijelo neko srce, neka dobra boja od novijih automobila, ima ih sad na izvoz sa bijelom bojom i vijci u neku drečavu, tipa, crvena, zelena, plava, žuta,...
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
gledao sam razne varijante i ne znam za koju bi se odlucio.
ovaj fol sa saraficima daje toliko mogucnosti stvarno. mislio sam i baby blue srce, zlatni sarafi, poliran falc. Pa bijelo srce, crni/crveni/plavi/zlatni sarafi, poliran falc.
Sve od ovog valja, vidjet cu aj, duga je zima :)

Konkretno sam na ovo mislio. Poliran falc, a vijci i srce različitih boja, ali drečavo različitih. Imam neku misao da bi najbolje leglo bijelo neko srce, neka dobra boja od novijih automobila, ima ih sad na izvoz sa bijelom bojom i vijci u neku drečavu, tipa, crvena, zelena, plava, žuta,...

Ma i bez točkova ovo je čisti Sex od auta.
Znaš šta radiš Honda je glava boli, ajsto izgleda ona i fino ide.
Volio bih vidjeti sta bi uradio sa kakvim Japancom novije generacije.
;)
 
ja bi volio vidjet sta bi uradio sa Toyote MR2 :) jer bi stvarno volio da mi to kasnije nekad bude sljedece auto, a bice kad tad, jer mi se previse svidja koncept auta, izgled da ne komentarisem.

Fala drug, lijepo je kad radis po svom, a pri tom se to i svidja ljudima ;)
 
Član
brato svaka cast meni se svidja skroz ;) a sta mislis za neku drecavu boju srce al neku ono jbnu boju nabaviti da ne da gledato u sebe:icon_question:

mozda:
 
Zapravo E30, da, od njega sam uzeo.

@Oli brate, ne bi te neke hu ha kombinacije, nekako me proslo sve to, da imam sad obilje kesa poskidao bih sav ovaj visak sa auta, kupio neku egzotika perla boju i gledao maksimalno clean da bude, sa mnogo opreme i ful koznim interijerom. To mi je sad "in" :D sljedecu sezonu gledat cu sto vise da se tome pribliznim, pare su glavni faktor, ko i uvijek.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Zapravo E30, da, od njega sam uzeo.

@Oli brate, ne bi te neke hu ha kombinacije, nekako me proslo sve to, da imam sad obilje kesa poskidao bih sav ovaj visak sa auta, kupio neku egzotika perla boju i gledao maksimalno clean da bude, sa mnogo opreme i ful koznim interijerom. To mi je sad "in" :D sljedecu sezonu gledat cu sto vise da se tome pribliznim, pare su glavni faktor, ko i uvijek.

Onda se dogodine moraš i ošišat :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Zapravo E30, da, od njega sam uzeo.

@Oli brate, ne bi te neke hu ha kombinacije, nekako me proslo sve to, da imam sad obilje kesa poskidao bih sav ovaj visak sa auta, kupio neku egzotika perla boju i gledao maksimalno clean da bude, sa mnogo opreme i ful koznim interijerom. To mi je sad "in" :D sljedecu sezonu gledat cu sto vise da se tome pribliznim, pare su glavni faktor, ko i uvijek.

Ma to sam i mislio, samo sam u tom momentu razmisljao o tom BMW-u pa sam mahinalno napisao
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
ja bi volio vidjet sta bi uradio sa Toyote MR2 :) jer bi stvarno volio da mi to kasnije nekad bude sljedece auto, a bice kad tad, jer mi se previse svidja koncept auta, izgled da ne komentarisem.

Fala drug, lijepo je kad radis po svom, a pri tom se to i svidja ljudima ;)

Fino zboriš;)
 
Član
Jao brate drame. Sada pogledah projekat od pocetka do kraja i Boga mi se na citah svega i vidjeh predobrih stvari. Svaka ti cast na projektu i sigurno su ti ovdje u kom napisali već, ali i ja moram, da si sve radio, a i dalje ces sigurno, raditi fantasticno. VRH! :cool:
 
Hvala momci, drago mi je, trudim se jbg sto jest jest :) jos da me maleri i pehovi ne prate bilo bi to jos bolje, al sta je tu je ;)
 
Top