Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
erol_brcak je napisao(la):
e ba, sagnite mi se bas :D

ma aj, nema zle krvi, ne zamjeram momku, nego ovim "mjeracima", mjerili su prag dok nije dosla Astra i krenuli su i njoj mjerit prag, al momak je pokazo na lip i onu su presli na lip, trebali su momku fino rec "ne moze tako, mjeri se prag" i cao, al et, nisu. Mada kazem, natjecanje je bilo zajebancija, pa se necemo ljutit.

Sljedece godine ponijet cu svoj vr lip i oem mudflaps pa cemo vidjet :icon_biggrin:

Trebali su ti blataricu mjeriti :D Honda je sex drug samo naprijed...;)
 
Član
UU znaci vrh kako predobro izgleda da mene pitas ja bi ih i ljeti ostavio mislim ako si tako planirao..jest teze voziti i da kaci ali sto mu dobro leze malo je reci ..nezz jesam li komentarisao temu ali pratim je od samog pocetka ,radis bez greske samo tako nastavi..:cool::cool:
 
trebo sam 8 i 8,5, da se mogu vratiti nazad to bi uradio, al nema veze, vec cu ja ovo rijesit nekako, fala bogu na navoju pa mogu dignut dok ne skupim pare da rijesim te rubove :)

a ovo i jes za ljeta, nisam sigurno za zime konto 9j :) alu su prodane Vladici i odose na njegovog Civica ;)

Hvala svjema!
 
Guma nece biti za max. 2 sedmice :( Siri rubove, nema druge (neg' u trecu)...Da se to fino rijesiti :) I ovako lijepo izgleda mada nije "prirodno".
 
Top