Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
etno je napisao(la):
Ovaj sprej sa slike je u Sarajevu 18 KM; jucer sam bio kod covjeka, rekao je da na dva, tri bi dao po 16, a na vecu kolicinu jos i nizu cijenu. Pa eto ako ste za group buy, ja cu rado poslat za Tuzlu...

Bio je taj sprej i u Mercuru na stupu, za 14,50KM... ali ne znam jel jos imaju....

@memi- ima li kakvih slika?
 
Član
Eto jos bolje... Ovo je u ABRO radnji bilo. Prolazio jucer pored i stanem da priupitam. Hvala Adi :)
 
Član
Mercur radnja?? cime se oni bave sta prodaju,cudi me da to nema kod mene u gradu.. ?
a i meni treba jos jedna boca nisam uspio cijeli tepih preci...
Bice slika ljudi nemam ja telefon sa kamerom...pa sve sto radim slika neko drugi tj.ovaj moj kolega pa ga trebam uhvatiti da prebaci sve slike,ima i slika od rasklapanja auta,skidanje mjenjaca,sastavljanje novog,pa na stazi kad smo probavali...aaa vidjecete kakvog CRX-a vozi moj prijatelj iz Holandije,sto je trenutno u banja luci...on mi je u svemu pomagao... JDM jebanje mame...
A ako bog da kroz mjesec,do dva...a autu ce da budu gewinde komplet tvrdi trap uniboli i nove feluge,i auto na novo lakiran....ali otom potom....;);)
 
znaci opasne namjere imas aman? :)
al unibol je ipak malo previse hardcore po meni.
Nego, kad se vec nudis, aj mi probaj nac fd od 1.4 civica engleza, 4.4xx
imam jedan rastavljeni d dohc mjenjac i nekoliko d sohc, al im je svima fd 4.2xx

nego, aj okaci klip da vidimo kako puni to cudo.
i koliko plati te integrine brzine i koji im je omjer uopste?
 
Član
https://www.youtube.com/watch?v=6diH1Zc6A5M&feature=youtube_gdata_player

to je klip od dana kada mi se lamela sasula...
a novi nisam jos snimao,kad snimim postavicu...
Inace crx sa klipa je iz Holandije eksta ide ima oko 145ps olaksan zamajac spoon sinter cipovan racunar,d2 gewinde 4 nove falken gume...
a ja na zimskim i uzimam ga ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
znaci opasne namjere imas aman? :)
al unibol je ipak malo previse hardcore po meni.
Nego, kad se vec nudis, aj mi probaj nac fd od 1.4 civica engleza, 4.4xx
imam jedan rastavljeni d dohc mjenjac i nekoliko d sohc, al im je svima fd 4.2xx

nego, aj okaci klip da vidimo kako puni to cudo.
i koliko plati te integrine brzine i koji im je omjer uopste?

Ja sam to uzeo u kompletu 3,4 od integre 5 crx...komplet me izaslo 200km
to je mjenjac sto je bio na jednom trkacem eg-u ovdje kod nas,pa je taj frajer sto je vozio slomio vilicu na tom mjenjacu i nisu ga rastavili nego su uzeli i drugi spakovali,a ja kupio ovaj pokvareni...i samo prebacio komplet sklop 3,4 i 5-ta....
a omjer ja mislim da je
3-1346
4-1033
5-0878

mislim da ovako ide ;)
 
Cekaj drug, pa to su onda identicne brzine onima iz crx-a dohc

ovako idu:

1- 3.25
2- 1.944
3- 1.346
4- 1.033
5- kao sto si napisao vec 0.878

i velis puni dosta bolje jel?

koji je fd?
 
Član
fd je ostao moj 4,25 a auto bas,bas dobro puni sve u Vtecu.....
evo malo slika dok ne prebacim one od sklapanja mjenjaca...Kupio sam H pojas i nove felge Ronal 15-ke 7J et25,i uzeo sam sebi 2 nove Tigar gume 195/50...












 
Član
veljo-p je napisao(la):
sve je super samo ta guma jako slabo koci u dion tehnix-u imas marshal jeftinija je ali je bolja

ma jebes joj maater,nova je nova kakva god da je....;) a to je najbitnije ;)
a evo slika od juce poginuo sam od poliranja i jos ga nisam zavrsio mislim nisam izvukao zavrsni sjaj ali nije ni ovako lose ;)























 
Top