Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
Stooo sta fali pivi sa limunom ;) osvjezenje je pravo preko dana,a navece se naderem prave pive ;);)
 
Član
NEKTAR !!!
Danas montirane gume i feluge stavljene na autooo ;))) Nadam se da vam se svidja malo su lose slike ali dobro je dosta je bolje uzivo





 
Član
koliko si platio ove gume, kako ti se cine ako si uspio preci ista km s njima. ti puno agresivnije vozis od mene, i jaci ti je auto, ako ti budes zadovoljan onda ja komotno mogu sebi da ih kupim. trebaju mi dvije te dimenzije pa zato pitam;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
koliko si platio ove gume, kako ti se cine ako si uspio preci ista km s njima. ti puno agresivnije vozis od mene, i jaci ti je auto, ako ti budes zadovoljan onda ja komotno mogu sebi da ih kupim. trebaju mi dvije te dimenzije pa zato pitam;)
Imam ja 2 gume 195/50 continental kao nove su ima jedno 6,7 mm sare bile bi 80km ako si zainteresovan ;) i ekstra drze kod mene su trenutno na autu nazad.. ja uzeo jos 2 nove ;)
 
Član
s1ck je napisao(la):
sto nisi ganjao 45ice, ove mi nekako ko balon zgledaju

ma kakav imao sam na onim bijelim 45-ice velika je rupa u blatobranu ovo je idealna dimenzija za hondu,samo sto je kod mene velik ET na ovim felugama pa su skroz do ruba izbacene zato se cine tako kao balonjare....;)
 
drug koja je ovo boja ??
ja na svoju hondu hocu farbati privremeno ili zelena ili ova plava.. ili cak roza.. govore mi zutu ..pa neznam.. kad sam vidio u tebe boju razbolio sam se :)))
 
Top