Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
zao mi je zbog mjenjaca druze, ali znam da ces ti to vrlo brzo rijesiti
dosad si sve radio kako treba...;)
 
Član
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeEEEee vesele vijesti;)..Nije mjenjac vec se lamela sasula totalno kako je bila nitovana sve se raspalo.....
mjenjac je ekstra dobar,mada danas ide na rastavljanje,da se ubace skracenja..
Nasao sam od JDM Integre ZXi 3 i 4-tu brzinu i 5 ide od ZC CRX-a..to ce da bude odlicna kombinacija....:icon_twisted:
Takodje sinter lamela se upakuje...;);)
Stigao mi je sprej iz Sarajeva za farbanje tepiha tako da cu danas i to da odradim ;) i ako bog da i siceve montiram... :)

:123:
 
Član
Koji su sicevi u igri? Nisam u toku... Hvala Bogu da nije mjenjac... Sretno u radovima dalje !
 
Član
Danas mjenjac sklopljen ubacena vec pomenuta skracenja...jos ga nisam montirao na auto citav dan se danas ***** oko sklapanja i gatanja... ;)
sicevi idu iz ED7 presvuceni u alkantar crveni i tepih ide crven....sutra sklapanjee ;);)
 
pa gdje izvlacis te dijelove :)
e da posalji pm gdje si nasao taj sprej crveni za tepih i koliko para, dugo vremena sam trazio pa odustao na kraju.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
pa gdje izvlacis te dijelove :)
e da posalji pm gdje si nasao taj sprej crveni za tepih i koliko para, dugo vremena sam trazio pa odustao na kraju.
ma ima kod nas 2,3 trkaca sto voze krug i moj prijatelj Gospin sto je jebao mamu na nasim prostorima sa CRX-om tako da kod njim ima,ono sto niko nema ;)
a za sprej ha...moras biti malo bolji samnom da ti kazem ;)
Salim se naravno imas u sarajevu meni je jedan kolega donjeo iz sarajeva,kosta 20km...ali trebaju ti 2 komada ja uzeo jedan i malo mi bilo ima malo rupa sto nisam stigao pokriti ali nema veze dobro je ispalo;)
 
hvala, javio mi se vec na fejsu ovaj kolega sa bht-a u vezi sprejeva, aj cekam slike da vidim bas kako je ispalo i sta kaze, jel sprej na bazi vode il akrilni?
a za te trkace, ljubomoran sam, u ovoj vukojebini od Brckog ne mozes najobicnije plocice nac, kamo li brzine od jdm integre.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
hvala, javio mi se vec na fejsu ovaj kolega sa bht-a u vezi sprejeva, aj cekam slike da vidim bas kako je ispalo i sta kaze, jel sprej na bazi vode il akrilni?
a za te trkace, ljubomoran sam, u ovoj vukojebini od Brckog ne mozes najobicnije plocice nac, kamo li brzine od jdm integre.

a jbg brate dragi znam kako je kad nesto trazis a nema...
Juce sam probao auto ma totalno je druga prica auto u 3-oj sasipa kao lud i 4 i 5 je perverzija.....
punim 4 do kraja na 8600 saltam 5-tu i vraca mi obrtaje na 6.800-6.900 znaci perverzija puni auto samo tako.... :)
jbg ako ti sta bude trebalo javi se pa cu da trazim ovde:icon_smile:
 
Član
193836_10150152072542167_2758285_o.jpg


evo kako izgleda.... ja sam prosle godine farbao, pa se predomislio u po frke...
ali za ovo pola ofarbanog u pozadini trebao mi je jedan sprej...
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
hvala, javio mi se vec na fejsu ovaj kolega sa bht-a u vezi sprejeva, aj cekam slike da vidim bas kako je ispalo i sta kaze, jel sprej na bazi vode il akrilni?
a za te trkace, ljubomoran sam, u ovoj vukojebini od Brckog ne mozes najobicnije plocice nac, kamo li brzine od jdm integre.

a nzm za sprej znam da je bas za tkanine,nzm na kojoj je bazi...
 
Član
Ovaj sprej sa slike je u Sarajevu 18 KM; jucer sam bio kod covjeka, rekao je da na dva, tri bi dao po 16, a na vecu kolicinu jos i nizu cijenu. Pa eto ako ste za group buy, ja cu rado poslat za Tuzlu...
 
Top