Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
ja mislim da bi ako ti netko "valja" (pokloni ti nesto). trebao bar odgovoriti na poruku kojom je te nesto pitao...ali nema veze....
:icon_smile:
 
Član
mario05 je napisao(la):
ja mislim da bi ako ti netko "valja" (pokloni ti nesto). trebao bar odgovoriti na poruku kojom je te nesto pitao...ali nema veze....
:icon_smile:

sta ti mene prozivas ? ....:icon_confused:
Nisam imao neta 20 dana.. kontam da si do tad zavrsio presvlacenje ili sta si vec radio...i sto me onda u banja luci nisi pitao da ti dam ja sad odavde treba da tebi saljem volan da placam postarinu i ta sranja....
 
Član






zamotao sam izduvnu granu sa azbestnom trakom,tj spagom a u medjuvremenu mi je dosla i traka sirine 5cm pa cu kad uhvatim vremena da zamjenim





ovo su slike odma nakon chipovanja...nije proslo 10-ak minuta ja izasao da probam auto kad ono drotovi....
aj dobro sam prosao kazna 30evri ;)






I jedna od subote.....slika sve govori ;)
[/quote]
 
To cipovanje, ko je radio? Jel nesto u kucnoj radinosti sa Turbo Editom il sl. il si isao kod profesionalca tipa SM?
 
Član
Radio je Kukic nadam se da znate o kome se radi nije kucna izvedba....covjek je specijalista....kakav SM oni se bubaju konjima ....;),
cijena je 150e i ja sam prezadovoljan...imam i lounch control blokada mi pomjerena na 9000+ nisam ga gazio preko Vtec mi pali na 4500rpm ...
kazem prezadovoljan sam !!!;)
 
Član
etno je napisao(la):
Bitno je da si ti zadovoljan ! Kakvi su dalji planovi?

jbg imam svasta u planu cekam da mi prijatelj iz Holandije posalje gewinde sa stelanjem tvrdoce,planiram uzeti komplet set unibola,danas idem po siceve gotovi su mi tepih vracam u nedelju (ofarban u crveno naravno)..posto sam prodao ove gotti feluge sa auta u potrazi sam za ultralaggerama ili rota ili...nekim laganim felugama....
a pre svega moram da osposobim auto da ga mogu voziti posto sam imao peh juce
ha.... peh me bas hoce..
Juce izadjem na stazu Zaluzani i krenem da peglam autic i pukne mi korpa...kad sam htio da presaltam iz 2-ge u 3-cu, na 8700rpm,a nije bilo ni jednog znaka da bi se to moglo desiti imam novo kvacilo ali eto....c.c.c
Sad trebam mjenjac skidati to mjenjati pa cu taman u tom da i napravim skracenja brzina...
jbg ;);)
 
Član
E brzi, jel' vrijedi dog da se sutra nadjemo da ponesem ono??
usput da vidmo sta moze taj japanac
 
Član
s1ck je napisao(la):
E brzi, jel' vrijedi dog da se sutra nadjemo da ponesem ono??
usput da vidmo sta moze taj japanac

Naravno da vrijedi ne dolazi mi bez toga u Banja Luku,a nzm hocemo li vidjeti sta radi japanac pukla mi je korpa,ako uspijemo nocas sastaviti...onda cemo gasirati:123: .... ako ne onda nista:icon_cry:
 
Član
nikoga ja nisam potcjenio niti o bilo kome nesto lose rekao,nego nebi nikad odvezao auto kod srdjana....
 
Član
hm...ono sto sam sinoc vidio kad sam rastavljaoo auto da skidam mjenjac malo me je zabrinulo...posto nisam mogao da odvrnem centralni saraf na glavcini da izvucem poluosovine rasavim komplet sa amotrizera i lafeta i sve sa glavcinom izvucem poluosovinu....
I naravno kad se izvuce poluosovina trebalo bi da bude ulja......kod mene NI KAP......nzm kako,niti sta se desava koji ku*ac......:icon_question::icon_question:
Najvjerovatnoje mi je riknuo mjenjac a ne korpa kao sto sam na pocetku pretpostavio ali danas cu definitivno da vidim sta je..... :icon_sad::icon_sad:
 
Top