Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

187

Član
fin golf, imao sam i ja bijelog golfa (GROMA).. samo brate ja bi mu odradio full crno-bijela kombinacija.. ovako mi nekako monotono :D
jbg jes da ce izgledati ko vecina golfova, al da tako ne valja ne bi vecina izgledala.. svidja mi se maska sa ovim crvenim, to je jedini detalj koji se nikad nisam nakanio uraditi na svog golfa.. ne znam zasto :icon_confused: j*bo me otac :icon_mad:

ali eto...

sretno u daljim radovima :cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
dobro ce leci maglenke;)
i u njih uganjaj neke sijalice u tonu s farovima

narucio sam neke plave, doce do sredine sledece sedmice valjda;)

187 je napisao(la):
fin golf, imao sam i ja bijelog golfa (GROMA).. samo brate ja bi mu odradio full crno-bijela kombinacija.. ovako mi nekako monotono :D
jbg jes da ce izgledati ko vecina golfova, al da tako ne valja ne bi vecina izgledala.. svidja mi se maska sa ovim crvenim, to je jedini detalj koji se nikad nisam nakanio uraditi na svog golfa.. ne znam zasto :icon_confused: j*bo me otac :icon_mad:

ali eto...

sretno u daljim radovima :cool:

hvala ;)
 
Član
evo nisam se odavno javljao, ali se ponesto radili, nabavio sam auspuh neki sa niklovanim rorama koje sam izpoliro, prikupio sam gti body kit ali bez lajsni samo obrve i pragovi, ubacio sam srednju konzolu od 3-ke i ostao sam vam duzan klip kako miu se maglenke pale na odkljucavanje i zakljucavanje, evo slike i video...
dsc00348xx.jpg

By dami2580 at 2012-05-12
dsc00346cs.jpg

By dami2580 at 2012-05-12
dsc00347pu.jpg

By dami2580 at 2012-05-12
dsc00350vu.jpg

By dami2580 at 2012-05-12


evo ga jedva ubacih video :lol:
http://img853.imageshack.us/img853/2852/5doo.mp4
 
Legend
dobro si odradio ovo sa maglenkama, samo si mogao ovaj lonac bolje postaviti ovako ti krivo stoji ;)
 
Član
jos kad ubodes neke fine felge bit ce to pravo pristojan golf, sad nema nekih bezze detalja, pravo gotivno rekao bih

eto da ne kazes da te uvijek nakidam i da sam uvijek kontra tebe;)
 
Član
mnogo bolje izgleda sada kad je sve po ps-u :)

utegni ove branike da to bude kako treba, nekako mi vise ovako ;)
 
Top