Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Član
najjaci su ovi satro GTI a unutra TD il' 1.3 :lol: :lol: :lol:

nemoj se pravit' puno pametan, vrati enterijer u fabriku, neces pogrijesit' 110% ;)
 
Član
Carbon je napisao(la):
najjaci su ovi satro GTI a unutra TD il' 1.3 :lol: :lol: :lol:

nemoj se pravit' puno pametan, vrati enterijer u fabriku, neces pogrijesit' 110% ;)

unutrasnjost ide sve u crno opet, ovo mi dosadilo, a sto se tice gti style mislim da tu nema nesto pogresno, svi stavljaju pragove od gti-a na auto ili oznake, sta tu smeta???
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D mali update vrata i podizaci postavljeni

evo juce sam zavrsio s vratima postavljena na auto, i el podizaci sve, ofarbana lajsna na gepeku evo slika...
dsc00338b.jpg

By dami2580 at 2012-03-17
dsc00337uh.jpg

By dami2580 at 2012-03-17
dsc00339lj.jpg

By dami2580 at 2012-03-17
i naso sam ovu jednu gumicu izmedju vrata za instalaciju a drugu nemam...
dsc00336hm.jpg

By dami2580 at 2012-03-17
;)
 
zasto ne uradis CLEAN LOOK, svi se nesto nasadili na taj GERMAN STYLE :icon_question:
ja da imam sredstva da uradim auto, sve bi poskido i lajsne i pragove cak i ukino brave, koje su ionako sjebane a ne mozes nac druge(za ne povjerovat)
 
Član
Franki je napisao(la):
Dobar golf jos mu samo vrati brisace :D

ne vjerujem da ces top docekati ;)

GreenDevil je napisao(la):
zasto ne uradis CLEAN LOOK, svi se nesto nasadili na taj GERMAN STYLE :icon_question:
ja da imam sredstva da uradim auto, sve bi poskido i lajsne i pragove cak i ukino brave, koje su ionako sjebane a ne mozes nac druge(za ne povjerovat)

mozda odradim na zadjim vratima a na vratima nema sanse...;)
 
Član
nastavio sam s radovima, danas sam pripremio instalaciju od maglenki, sve pokopco, sutra montiranje, nasao sam c.konzolu za el prekidace, stopke sam prebacio kao sto sam htio, 10min posla bilo clap i jos jedna stvar koju sam zavrsio, jeste da se maglenke pale na odkljucavanje i zakljucavanje auta kao na novijim autima (audi a6, a4 itd) evo koja slika driving driving
danas s drugom pricam kako me jebe maglenka pijacna, kaze mi imam ja jednu ali ne znam koja je, nasli je kad lijeva koja meni treba alealeee alealeee sad su obadvije HELLA
dsc00340zs.jpg

By dami2580 at 2012-03-22
dsc00341bf.jpg

By dami2580 at 2012-03-22


By dami2580 at 2012-03-22
CENTRALNA KOONZOLA ZA EL. PREKIDACE
dsc00342pb.jpg

By dami2580 at 2012-03-22
i rezultat nakon prebacivanja pozicije i kocinica, stavio manje sijalice ( slabije ) a na koccinicu stavio jacu, i stavio jace osigurace od 30amp.
dsc00345tq.jpg

dsc00344n.jpg
 
Član
dobar golf druze samo jos pod haubom ABF;) a i ovaj potpis ti nije bas relevantan hehehe salim se:lol::lol:
 
Član
shurda je napisao(la):
dobar golf druze samo jos pod haubom ABF;) a i ovaj potpis ti nije bas relevantan hehehe salim se:lol::lol:

hahaaah hvala drug, ma slabo se ima para za motor, treba bar 1500km da se uradi kako treba a odakle kes, ma da i to je u planu, polako;)
a sto se tice potpisa ko ga j...e ;)
 
Legend
fino si to sa maglenkama rijesio, a ovo sa svjetlima smo mi radili da sva 3 polja gore kao pozicija a kad kocis krajnja dva polja svjetle jace jer smo stavljali dvopolne sijalice, mada je kod mene sad pozicija u sredini a kad kocim ove sa strana svijetle, samo lagano ;)
 
Član
stefan je napisao(la):
fino si to sa maglenkama rijesio, a ovo sa svjetlima smo mi radili da sva 3 polja gore kao pozicija a kad kocis krajnja dva polja svjetle jace jer smo stavljali dvopolne sijalice, mada je kod mene sad pozicija u sredini a kad kocim ove sa strana svijetle, samo lagano ;)

i u mene je tako bilo srednja svijetlila kao pozicija a ove 2 kao kocinica, sad sam malo to promijenio cisto za promjenu;)
 
Top