Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Član
Druze vratio si dvicu an pravi put, ovim karbonom se samo
vracas starim metodama sredjivanja, moj prijedlog je da ne stavljas ovo
na golfa, karbon ovaj od 6 maraka je davno isfuran, bolje osvjezi matom
sve plastike ;)
 
Član
slaja je napisao(la):
Druze vratio si dvicu an pravi put, ovim karbonom se samo
vracas starim metodama sredjivanja, moj prijedlog je da ne stavljas ovo
na golfa, karbon ovaj od 6 maraka je davno isfuran, bolje osvjezi matom
sve plastike ;)

potpis;)
nebitno bio od 6 ili 60 jednostavno mi to ne ide na auta, normalno da nije karbon ali eto kao neka imitacija a ni jedva da lici karbonu, totalni fake
 
Član
2013-11-16 16.25.51.jpg 2013-11-16 16.25.11.jpg 2013-11-16 16.25.32.jpg cisto da osvjezim temu, kupio sam nove felne TSW jelenov rog, ali nisam ih jos ofarbo... stare prodate... al evo koja slika cisto malo da osvjezim temu, za stopke nisam mogo nac drugo rjesenje pa sam narucio onu foliju za farove i presvuko ih... extra ispali ;)
 
Član
vise mi se zadnji kraj svidja..naprijed bi vratio ovu obrvu u bijelo ii brisac u crno..a felgice neka tamno siva,,previse ga crna zatvorila..:)
 
Član
Nije los naprijed oboji brisac crno ovo nikako ne lezi ova bjela i malo jos to dotjeraj doli te branike ko da su malo ispucali sta vec nekako mi izgledaju cudno :) sve ostalo uredu :)
 
Član
lajsna je presvucena karbon folijom... felge se farbaju, unutrasnji dio ostaje crni a krakovi u sivu idu,,. brisac cu da ofarbam i meni je ruzan ovako nego zaboravim,,, al ofarbacu ga sigurno...
 
Član
90% ne zna da fino sredi golfa, svi pretjeraju u nekim djelovima, ovo je jedan od rijetkih golfova sto mi se svidja :D Nista pretjerano a opet fino izgleda, samo tako :D
 
BHT Ovisnik
kako si posao u pocetku sada je odlicno,nazad mu samo fali zadnji lonac od GTI-a da se fino popuni
 
Top