Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Član
malo sam nesto radio, pripremio konzolu i el podizace, ceka se samo farbanje vrata da se sve postavi, evo i koja slika od danas... cisto da osvijezim zemu...;)
evo kako sam konzolu odradio, niije nesto ali dok se ne nadje fabricka dobro je;)
dsc00332oo.jpg

By dami2580 at 2012-02-28
evo koja slika od danas

dsc00319x.jpg

By dami2580 at 2012-03-01
dsc00320fq.jpg

By dami2580 at 2012-03-01
dsc00321qe.jpg

By dami2580 at 2012-03-01
 
Član
Dobar golf, samo bi mu ja vratio brisace :cool:
Postavi nam neki video kako si sredio paljenje svjetala kad se auto otkljuca da vidimo kako to izgleda ;)
 
Član
Franki je napisao(la):
Dobar golf, samo bi mu ja vratio brisace :cool:
Postavi nam neki video kako si sredio paljenje svjetala kad se auto otkljuca da vidimo kako to izgleda ;)

vazi nema problema sutra bude, iskljucio sam, bio nakon vasih savjeta da skodi xenonima, al sutra cu upalit samo da vidite da sam odradio, cekam maglenke da nadjem pa cu na njih da skopcam, al bice video sutra ;);)
 
Član
Ove felge su mu legle pravo,dobar golf ali si malo usarenio unutrasnjost,ali osim toga nemam nista drugo reci,sve najbolje u daljnim radovima ;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobre felge, malo po malo pretvori ti golfa
u pravog ljepotana ;) samo ove
obrve ili skini ili farbaj u boju auta.

farbacu ih najvjerovatnije;)

Amer13 je napisao(la):
Ove felge su mu legle pravo,dobar golf ali si malo usarenio unutrasnjost,ali osim toga nemam nista drugo reci,sve najbolje u daljnim radovima ;)

a pravo da ti kazem i meni je dosadilo vise, sve cu ovo skinut razredjivacem, i vratit u fabricko stanje;)

bad_look je napisao(la):
Fini radovi....samo nabavi org konzolu tih običnih ima i stavi fino te prekidače...pozzzz

dobro je i ovako dok ne nabavim fabricku konzolu ;)
 
Član
po meni to saranje unutrasnjosti je potpuni promasaj, posebno kad se farba bojama...ajd da je s kozom ili alkantarom presvuceno valjalo bi, ovako ne bas...vratio bi cijelu unutrasnjost u crnu ;)

felge su lijepo legle , lijepo bi sjeli distanceri;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
po meni to saranje unutrasnjosti je potpuni promasaj, posebno kad se farba bojama...ajd da je s kozom ili alkantarom presvuceno valjalo bi, ovako ne bas...vratio bi cijelu unutrasnjost u crnu ;)

felge su lijepo legle , lijepo bi sjeli distanceri;)

ma jasta, vraticu ovo sve u crno ;)
 
Član
danas legle maglenke original hela, dobio ih od druga na poklon, ali dok sam ih ocistio potrosio sam 1l nitro razredjivaca :lol: sutra ide jos 1 posto je napuklo staklo na ovoj, al evo 2 slike lijeve ;)
dsc00327v.jpg

By dami2580 at 2012-03-11
dsc00328mq.jpg

By dami2580 at 2012-03-11
poco sam radit na vratima, bice slike za koji dan dok se ofarbaju ;)
 
Član
evo nakon duge zime, radovi se nastavljaju, ovih dana sam radio na vratima, danas ih sprickitovali sutra farbanje, evo koja slika od danas, a bice slika i sutra kad se ofarbaju
dsc00330rr.jpg

By dami2580 at 2012-03-13
dsc00329je.jpg

By dami2580 at 2012-03-13
 
Član
svaka cast,fino se napreduje :cool: a sta ces sa ovim rupicama na vratima od lajsne?? oces li stavljati lajsne ili :icon_question:
 
Top