Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eddo je napisao(la):
jsam bio, postavljene tablice danas (a dobio sam ih jos prosli petak) :lol: ...

edit: i nijednom, al niti jedan jedini put me policija nije zaustavila, a proso sam kraj tovar patrola i tovar patrola je proslo kraj mene ... ljepa nasa policija :cool: ...

ja neku noc u utorak tacnije akd je snijeg napadao na puteve i iznenadio grtalice hajde reko malo da prosetam da vidim sta ima u gradu... ja kod merkatora tacnije kod interauta kad gasa neki golf... ja budale reko majko mila gasa a poledilo kad vidim nema tablica...reko ono je eddo s tuninga.. najgori od sve djece...:D :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

lijep golf, dobra osnova sretno u nastavku. :icon_smile::icon_smile:
 
Član
ma niiiiiiiisam ja gasovo baaaaaaa ... suti prenese me povremeno (lahko je bilo bez tablica sad vise ne smjem :D) ... hvala jbga nadam se da bude islo malo lakse sad kad je doveden u "normalno" stanje ... dosad je sve bilo zar i trnje :D ...

chuza evo ti cijene: gorivo 20 marki, hrana i piće vozacu i meni do koridora i nazad 15 marki, karb 120 marki, ugradnja (sa svim sranjima i stimanjem) 80 marki ... potrosnja prije izmedju 20 i 30 litara HLADNO, potrosnja sad, jbga jos je rano za rec, al ja mislim oko 7-8 litara loko voznje ... dam ti bolji info dok potrosim jos koju litru ;) ...
 
Član
kazi mi kako ti sad prima gas? jel kod mene je isto karburator od zastave i kad dam gas onda pocne da trokira malo i posle tek povuce,i jel ti padaju obrtaji kad hoces da stanes i da motor krece da se gasi?
 
Član
heheeeee ... nisam imo taj problem sa obrtajima i da se htio gasit, al jesam imo taj problem sa trokiranjem, daj 1000 marki pa ti kazem kako popravit :p ... sutra kad postavim slike potrudicu se da stavim slike i to kako se stima ... al sam da znas, duzan si mi i ti i svi koji imaju isti problem cevape i kolu ... i to veliku porciju ne malu!!!
 
Član
heheheh tebra ma i 2 porcije samo da resim to,znaci mnogo me nervira kad mi tako trokira...samo ja nisam stavljao nikakvu medju plocu ispod karburatora,da bih dobio na prostoru,jel mi je sa tom plocom kuciste od filtera udaralo u haubu i onda je vibriralo :// pogledaj kod mene kako sam to odradio..unapred hvala
 
Član
evo da javim, stiglo sve od armin-a, ovom prilikom mu se jos jednom zahvaljujem, sutra il preksutra cu to smontirat, sutra 100% idem stavljat opruge, kec ce napokon malo da cucne ...

sto se tice trokiranja, da ne dizem slike, treba pregledat filte gorivar u karb-u, ako je prljav, promjeni pumpu gdje sipas gorivo (kolko znam u BiH su najbolje petrol, energopetrol i ina, mislim da je i omv tu negdje, ove ostale su valjda lose) ... ako je filter cist, onda trebas pregledat jel karb cist (malo ga rastavit i propuhat) ... ako i dalje "sere", probaj stisnut povratni sa kljestima i uvalit gas, ako primi gas dobro, samo zacepi povratni i rjesio si problem ... ako ostane isto, onda moras prcat sa smjesom zraka i goriva (dobije previse il jednog il drugog kad uvalis gas) ... drug da ti jos kazem tu more bit jos 1001 stvar sto ti pravi problem, najbolje bi ti bilo ispobat ovo sve gor (bez namjestanja goriva i zraka) ako nista ne upali, pregledaj rasipal ti motor ulje, moze bit da je koja karika otisla, mozda je razvodnik lose postavljen, kako pali na predpaljenju il kako treba itd itd itd ... jbga to je belaj za napravit meni su 3 dana drkali oko auta ja nisam htio uzet dok se ne napravi kako treba ...
 
Član
nedaaaaaam ... kad ga operem sad je sav u blatu :D ... al ajd ev more par slika prije ikakvog posla :icon_twisted: ...









danas i juce se podosta napravilo na autu, imo sam mali problem sa rasipanjem ulja ko sto se vidi na slikama, to je danas rjeseno nekakav klinac je bio otkacen koji je vezan za nesto, majstor uglavnom rjesio problem za bukvalno 15 sekundi, doliveno kolko je falilo ulja i toj to, onda sam se bacio na mjenjanje kutije osiguraca (da postavim onu sto je armin poslo), postavljena je i auto je sad totalno drugo, kupio sam isto i keramicke osigurace danas (12km svi izasli) takodje sam uzeo vanjsku ljevu bravu al mi treba i unutrasnja to nisam mogo nac nigdje pa ako neko ima tu za prednja lijeva vrata nek se javi ... juce su stavljene i opruge al nedam slike dok se auto ne ocisti :) ... zamjenjene su i metlice brisaca ... jbga dosta toga se uradilo vjerujem da sam pokoju stvar i zaboravio ... uglavnom sutra bjezim malo za beograd da se odmorim od svega, vracam se u najvjerovatnije u nedjelju, ako budem imo pristup netu javim se, ak ne pozelite me malo :lol: ... zelim se zahvalit ama bas svima koji su pomogli dosad na autu, necu imenovat nikog da nedaj boze ne zaboravim koga navest, vjerujem da se prepoznaju sami, momci hvala vam, prva ste liga svi ocam ... pozz
 
Legend
ooo čučnuo je znaci , super druze,i uvijek se nesto kod tebe radi.....samo tako i da se planovi ostvare
 
bilo je akcije po pitanju zemlja zove lip :icon_smile: necemo karter sad odvaljivat jel tako :icon_biggrin:

bit ce super vec ga zamisljam :cool:

nabaci slike cim bude;)
 
Član
nije puno lego, stvarno nije ... al je meni ovo savrseno spustanje, i dalje se auto totalno da koristit a vidljivo je nize nego sto je bilo ... doduse kec inace i jest poprilicno visok spram ostalih auta :D ... bice slike sam polako, dok se jos muzika uradi i sredi jos par jako sitnih detalja, bice to jedno (ja bar mislim) jako fino auto ...
 
Član
kad mu krhnes kutijesinu u gepek leci ce nazad htio ili ne:lol::D
btw drago mi je sto si rijesio problem sa strujom,,sto sam mogao da dam doprinos tvom autu, za sve sto ti ubuduce bude trebalo a ja budem imao tu sam,spreman da pomognem;)
hocel ti moci lajsne:icon_rolleyes: To su fabricke od mog keca,ali sam ja nabavio neke sire,pa sam njih stavio,al et da sam se sjetio skinuo bi ih,one bi ti bolje bile
 
Član
sve je odlicno i u dure a nabavio sam i ja sad te siroke (dobio od tale :)) ... hvala ti za fuse box, fakat mi je rjesila sav problem sa el. instalacijom :icon_smile: ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top