Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1.3-ce trose kao gti, zna li ko gdje bi se stojadinov
karburator mogao kupiti, koliko kosta i sl, treba mi za mk2 isto 1,3
valjda odgovara
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
1.3-ce trose kao gti, zna li ko gdje bi se stojadinov
karburator mogao kupiti, koliko kosta i sl, treba mi za mk2 isto 1,3
valjda odgovara

mozes ga naruciti u autodijelovima,oni ga nabave,cijena mu je 120km,isti ovakav kakav je i edo uzeo. Tako mi je i drug prije par dana odradio,isto kao i edo,a koliko sam vidio i edo ga je platio 120;)
 
Član
yup 120 markica ... ajdine ko bi ga znao najbolje ustimat, znaci bitno mi je da je potrosnja sto niza za performanse me fakat boli peep ...
 
Član
kad mu nastimas co2 koji ide za taj motor to ce biti to ( ako se ne varam ide od 1 do 1,5, al mi nemoj vjerovati,nisam sto posto siguran), poslije ne daj nikome da ti cacka, toliko se brzo pojebe da je to cudo jedno,i onda je jebada nastimat. Vakumi na ovom karburatoru igraju veliku ulogu
 
Član
jebat ga za to i postoje majstori da ga drkaju ... znam za jednog koji je navodno dobar u zivinicama i znam za nekog (dal bi Bozo) sto radi kod ese grabovca i za njeg sam dobio dobre preporuke kaze da ciko stima karb mega dobro i da ce stimat ako treba cijeli dan al ce ustimat kako treba ... uglavnom ugradnja abd sutra a stimanje cu radit samo ako bude potrebe tj. ako ovaj majstor ne odradi kako treba ;) ...
 
Član
eddo je napisao(la):
jebat ga za to i postoje majstori da ga drkaju ... znam za jednog koji je navodno dobar u zivinicama i znam za nekog (dal bi Bozo) sto radi kod ese grabovca i za njeg sam dobio dobre preporuke kaze da ciko stima karb mega dobro i da ce stimat ako treba cijeli dan al ce ustimat kako treba ... uglavnom ugradnja abd sutra a stimanje cu radit samo ako bude potrebe tj. ako ovaj majstor ne odradi kako treba ;) ...

ma bit ce to dobro, nije ni to nuklearna fizika,taj sto ugradi moze i da nastima,ako imalo zna. Moj drug ovdje ima u radionici nekih bruku instrumenata, tako da vidi i koliko ima obrtaja,i koliki je co2 i jos nekih picki materni,i tako on to nastima. Starim majstorima ne treba nista, oni to po sluhu sve,i vjerujem da ce biti mozda i bolje nego ovaj stp pomocu masine stima:icon_smile:
 
Član
mora se ustimat' cercile, nije za tvoj auto/motor predvidjen kako god da okrenes....ne bih ti stvarno znao reci kome da odes, al' ganjaj da je neko s iskustvom i opremom, mani se ovih sto ArminM kaze po sluhu sto rade, more ti napraviti extra da bude, moze da sranje bude, pa dostimavaj do besvijesti.......dosao drug jednom prilikom od "majstora", postimao mu kao paljenje, ma auto meči, ide k'o prebijena macka, al' eto, mirniji u leru, reko kako ti je ovo radio, pa kaze on to onako odokativno premjerio, ***** ga u oko coravo, ljudi koriste stroboskop onako bezveze, od zajebancije-.....
 
Član
hvala drug, auto je danas od nekih 12h kod majstora i ostace tamo do sutra, treba se radit prelaz sa golfovog nosaca karboratora na stojadinov i sutra to kad sve pozavrce valja mu ga ustimat uglavnom oko 12 opet idem po kola, a u medjuvremenu evo jedan hint za gepek (a ko zna mozda i za komandnu tablu a i ostale stvari u autu), ucim se šit ...

prvi pokusaj:



evo kako bi to trebalo izgledat na ivici:

 
Član
u medjuvremenu od zadnjeg update-a uradjeno dosta, stavljen novi karburator golf sad trosi smjesno a ide i radi neopisivo bolje (sa starim je malo trokiro), stavljena nova sajla kvacila, pomjenjano jos nekih sitnica tovar i dovedeno u red jos dosta nekih stvari jbga vise se nemrem ni sjetit svega ... uglavnom poslovi pice svakodnevno, u cetvrtak planiram malo odmor u beogradu tako da do cetvrtka planiram muziku zavrsit i jos pokoju sitnicu koja mi je na pameti povazda ... samo da se ne razbolim od ove zime :D ... bice sutra nekih slika, stvaaaarno mi mrsko sad redat ...
 
Član
jsam bio, postavljene tablice danas (a dobio sam ih jos prosli petak) :lol: ...

edit: i nijednom, al niti jedan jedini put me policija nije zaustavila, a proso sam kraj tovar patrola i tovar patrola je proslo kraj mene ... ljepa nasa policija :cool: ...
 
Član
To eddo kralju uljepso si mi dan,de mi reci koliko ti je prije/poslije trosi-o,koliko su te ruke izasle,kako sad auto radi,kako ide uglavnom napisi sve sto mozes,da konacno prevagnem da i ja sebi zveknem taj karb,jer i u mene je u dvici isti motor,pa da ugradim to na proljece kad auto izade ponovo na cestu,jer je preko zime spakovan u garazu heheheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top