Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako mi vjerujes meni je vise goriva potrosio na autoputu prema beogradu (to je nekih cca 80-tak kilometara) nego u sve ostalo kad sastavim ... mislim da mi treba 5-ta brzina :D ...
 
Član
eddo je napisao(la):
ako mi vjerujes meni je vise goriva potrosio na autoputu prema beogradu (to je nekih cca 80-tak kilometara) nego u sve ostalo kad sastavim ... mislim da mi treba 5-ta brzina :D ...

tacno znam kako ti je. Meni je moj golf do travnika trosio 40km goriva,nisam imao petu,sada sa Polom idem za 20. Da je imao petu stjero bi ga na 30 makar:icon_smile:
 
Član
al' 147, pa dje nadje ono 7 ????? :D pa po tebi bi se mogao GPS bazdariti ako na golfovom satu mozes odoka pogoditi 147 :D
 
Član
vat evrrr ... vidite ja fakat nisam imo pojma da ce vam to bit TOLKO zanimljivo ... samo sam reko odokativno kako je izgledalo i nista vise ... al hajd ...
 
Član
danas se opet malo radilo sto na autu sto na motoru, na autu sam imo problem riknula mi (neam pojma kako) sve brava na lijevim vratima sto sam imo ... to ukljucuje motoric od alarm-a, unutrasnju bravu koja se vidi na bocnoj strani vrata kad su otvorena i vanjska brava ... i danas je to sve pomjenjano ... a danas sam napokon ugrabio vremena da malo i na motoru zavrnem koji saraf pa evo koja slikica :) ...









i evo da najavim, krajem ove i pocetkom iduce sedmice se radi na sklapanju muzike u keca, ovaj put necu sigurno zeznut ;) ...
 
Član
ArminM je napisao(la):
cekamo pocetak radova na muzici;););)

uspio sam se snac za woofer koji sam trazio tako da je nabavljen ts-w305c, sad trenutno se ganja malo bolji amp od ovog koji je trenutno kod mene (nekakav sony) ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top