Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Član
RE: GOLF 2 postavljene felgice i prodaju se :( RALICA str2

Normala brate! Evo mali update od bjesa nisam znao sta cu raditi pa reko ajde da uslikam enterijer pa kad sam vidio ove ispusnike zraka ajde poskidat cu ih i oprati, pa sam to i uradio!


http://www.imagesforme.com/show.php/980340_DSC00037.JPG

Onda skontam da sam mogo odradit zadnje stope, i tako ih i odradim!
Evo ga stock!

Gotovo:


Prezadovoljan sam stopkama kako su mi ispale a i prije njih sam namontiro grnu ali posto je mrak nevidi se dobro evo je i po danu poslje pranja!
Sinoc:

Pranje!


Po njoj ima parica i na jednom mjestu je kriva ali je ipak extra nadam se da mi je nece odradit zato je ni nisam previse lakiro itd....
 
Član
RE: GOLF 2 Montirana ralica i stopke str.3

Hvala hvala! Samo sam konto malo zatamniti prednje mige neznam kako bi ispalo??? Ako neko ima neki prijedlog ili ideu rado bih cuo pozz! ;)
2 merdecesW126 naravno sta si mislio brate! Pijaca rula!
 
Početnik
RE: GOLF 2 Montirana ralica i stopke str.3

ne zatamnjuj ništa brate
žmige su bar za DŽ:icon_biggrin:

svaka čast domaćine
 
Član
RE: GOLF 2 Montirana ralica i stopke str.3

fino je ispalo,a ove ralice se kradu samo tako,ja sam na kecu vec jednu zijanio,sad mi zao dat pare kontam ukrast ce mi ponovo,ne znam sta to ljudima treba:icon_mad::icon_mad:
 
BHT Ovisnik
RE: GOLF 2 Montirana ralica i stopke str.3

drama brate,drama drama:cool: stopke extra ispale,maloprije pred tušom ja se razmaho ko vjetrenjaca nista on:cool:

živ bio očisti tu ventilaciju i gdje su ti poklopci,ja sam to sebi fino cistio,potopio posata u vrucu vodu i cetkicom za zube sve detaljno ocistio:cool:
 
Član
RE: GOLF 2 Montirana ralica i stopke str.3

Fino izgleda :) samo probaj na neki drugi nacin sredit ovu lajsnu ispod farova, ruzno je ovako sa ovim vezicama vani ;)
 
RE: GOLF 2 Montirana ralica i stopke str.3

to je bila moja maska i ta lajsna ni meni nije jasno zašto si tu stavio vezice znam da nema na kraju žabica al drže lajsnu 4 ostale dvije na sredini dvije pred kraj maska se samo ugura unutra tj poravna sa blatobranima i ona autonmatski stoji kako treba kod mene to nikad nije predstavljalo problem
 
Član
RE: GOLF 2 Montirana ralica i stopke str.3

2 ArminM Znam brate zato je i nisam zelio skockati 200 na sat nego je prefarbo samo i nadam se da ce prezivjeti :D!
2 CoL3-99 A prijatelju moj valjda kisa pa te nisam vidio sry :( a to je kad sam tek skino ove za ventilaciju vec sve ocisceno usisano i oprani usmjerivaci!
2 bad_look Tako je njemac a pokusat cu malo da i njega dotjeramo bar upriliku s kockom i gsi-om!
2 sandy_mo i dadao_style brate nemoze drugacije kad su ti polomljeni oni hepeci previse mi strsilo sada moram kupit desni blatobran i pofarbat ga pa cu probat navariti neke nosace da uklonim vezice okazat cu ti!
2 Davor Hvala pokusat cu!
2 Brum Brum brate jeste malo jer sam ispilo odmah i katalizator samo mi nastavci se poceli ljustit to je njeSra najveće ide mi na zivce neznam sta bi!
Daljni planovi za golfaciju su: zatvaranje zadnjeg znaka i one dvje rupice, kupovina blatobrana ljevog i lakiranje, rubove, uljepsavanje motornog prostora. Enterijer moram s dadom skentrat tablu da bude ok, promjenuti diode na instrumet tabli, sport volan i naba, odradit nebo u crno, i malo muzike bolje ubacit! Pozz i hvala na comentarima!
Ako ima neko PRIJEDLOG volio bih ga cuti!!!!
 
RE: GOLF 2 Montirana ralica i stopke str.3 ideje i prijedlozi dobrodosli!!!

moj prijedlog su duboke karambolke,
i da vratiš fabričku limenu lajsnu na
masku
 
Top