Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

BHT Ovisnik
RE: GOLF 2 reinkarnacija :-D

joj sto je fin golf,ovoliko se nisam nadao da ce biti fin:cool:
 
Član
RE: GOLF 2 reinkarnacija :-D

Fin autic stvarno, ajde ako ocete da se dogovorimo pa u nedjelju na pistu malo ;)
 
Član
RE: GOLF 2 reinkarnacija stavio slike str 1 xD

Hehehh ovo je uvertira bit ce neznam ni ja visok i na celicarama s nesto malo jeftinog ćuninga nista posebno!
Hvala cole a sandy moze dog ce mo se sad na msn-u
Mercedes brate ni u ludilu neide na pijacu! Moramsutra poslikat unutrasnjost koja je u savrsenom stanju!
 
Početnik
RE: GOLF 2 reinkarnacija stavio slike str 1 xD

kultura golf, odlican, cak mu ni alu felge ne trebaju...al zato gti ralica :D
 
Član
RE: GOLF 2 reinkarnacija stavio slike str 1 xD

Jasta oggy oce li bit ista od nje nekako mi skupa a probusena je s obe strane ja bi volio da nije!
 
Početnik
RE: GOLF 2 reinkarnacija stavio slike str 1 xD

cnic_gsi je napisao(la):
Jasta oggy oce li bit ista od nje nekako mi skupa a probusena je s obe strane ja bi volio da nije!

sve si rekao, volio bi i ja da nije :cool:
 
Član
RE: GOLF 2 reinkarnacija stavio slike str 1 xD

I ja brate! Aj vidi s funky-em kada dolazi ili kada ide za mo pa da je uzmem ja sam mislio da cu morat placat postarinu pa ispane 50km a to mi je puno ovako 40 sa dostavom mi se iplati!
 
Početnik
RE: GOLF 2 reinkarnacija stavio slike str 1 xD

cnic_gsi je napisao(la):
I ja brate! Aj vidi s funky-em kada dolazi ili kada ide za mo pa da je uzmem ja sam mislio da cu morat placat postarinu pa ispane 50km a to mi je puno ovako 40 sa dostavom mi se iplati!

meni 30, funky-u 10, al on ti je sad u mostaru, znaci tek za 7-8 dana dobijes to..i njemu mozes platit, nije frka, to je moj buraz :cool:
 
Član
RE: GOLF 2 reinkarnacija stavio slike str 1 xD

Moeže brate eto deal je pao gori sve! 40 gengla ce dobit funky i odmah ce mo ih popit hahah xD rezervisi
 
Član
RE: GOLF 2 reinkarnacija stavio slike str 1 xD

cnic_gsi je napisao(la):
Moeže brate eto deal je pao gori sve! 40 gengla ce dobit funky i odmah ce mo ih popit hahah xD rezervisi

alo, jesam ja reko da cijena raste u tom slucaju, tj. dupla se ako cemo u kafanu :cool::cool::cool:

ps. dobar golf, da ne bude off :lol::lol:
i jesi li zamjenio ono ? :D
 
Član
RE: GOLF 2 reinkarnacija stavio slike str 1 xD

Nisam brate moj nisam sekunde vremena imo samo pilamo svugdje a ponoci mi se neda! Mozda danas odradim ono da cvekli kako treba :D
 
Član
RE: GOLF 2 1.6 karb postavljene nove sl. na str. 1 xD

Hehehhe tesko brate tesko kadilak je kadilak ali izgurat ce mo i ovo na nesto!!! ;)
 
Član
RE: GOLF 2 1.6 karb postavljene nove sl. na str. 1 xD

Evo i uploda na golfaciji! Stavljene su mu felge Strato 15-ke 7j stare 30g i rs look su na koje sam radio puni pola godine da ih dovedem u ovakvo stanje! evo slika kakve su bile





evo ih polirane




Evo ih sada :icon_biggrin: 2 jos cekam gume za njih ove nazad su 195/55 a naprijed 195/50




felge idu na prodaju jer sam nabavio nesto drugo ali jos se dvoumim da ih prodam pooz to all!
 
Top