Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

BHT Ovisnik
RE: GOLF 2 1.6 karb postavljene nove sl. na str. 1 xD

oces prodavat poklopce s onih felgi celicnih:D

btw. fine mu felge,svaki dan te u isto vrijeme viđam,fino zvuci golfo:cool:
 
Član
RE: GOLF 2 1.6 karb postavljene nove sl. na str. 1 xD

Hehehhe po starog i buraza idem! A necu poklopce prodavat one ce felge opet na njega ili tvoje 15 neznam ni ja one tvoje moram osmirglat i ofarbat neke gumice nabacit i ljetni setup za golfaciju opasni :icon_biggrin: a zvuci remus lombra :lol::lol::lol:
 
Član
RE: GOLF 2 1.6 postavljene felgice i prodaju se :( str2

Evo nakon dugog trazenja i kentra nađena je u odlicnom stanju, sada pada lakiranje i ugradnja i to je to! :D
 
Član
RE: GOLF 2 postavljene felgice i prodaju se :( RALICA str2

cole brate 30km dotjero momak 2 gti-a i prodaje ih u djelove za 4 dana sve pocupano :icon_smile: ima jos neki sitnica i motor 1.8 kaze docerat ce i g60 sad nekad!
 
BHT Ovisnik
RE: GOLF 2 postavljene felgice i prodaju se :( RALICA str2

a to je taj,zvao sma ga za siceve bio,mislio pitat i za ralicu,al kako nisam pri parama nisam ga ni pitao:cool:
 
Član
RE: GOLF 2 postavljene felgice i prodaju se :( RALICA str2

dado je siceve odnio hahah imaju felge g60 one sa sirokim rupama celicare! moram je danas namontirat i obojit pa da vidimo kako pitura na njemu!
 
RE: GOLF 2 postavljene felgice i prodaju se :( RALICA str2

lako je vama dok vam je dade pa sve prati gdje se šta prodaje ili kupuje šala mala samo naprijed ako opet nešto bude trebalo tu sam kao i uvijek
 
Član
RE: GOLF 2 postavljene felgice i prodaju se :( RALICA str2

Hvala dadara brate jasta sreca nasa pa pratis sitjuejšn! Kad ce mo sredit onu tablu ebem joj!? Moram je namontirati danas! :cool:
 
RE: GOLF 2 postavljene felgice i prodaju se :( RALICA str2

brate uvijek nešto i kod mene se nakupilo posla stalno neke obveze i tako a malo vremena nije problem da se neštoi iskemijat da se i to završi čut ćemo se jedan dan kava lagano pa onda malo isporljat gedore............
 
Član
RE: GOLF 2 postavljene felgice i prodaju se :( RALICA str2

Ma normala brate ti kada mognes idemo ih prljati zajedno samo laganica! Cujemo se za fuka itd...
 
Top