Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Početnik
RE: Golf 2 rat look str 9

Americki farovi za golfa su identicni onima sa mazde 323F, sa suzukija Marutija , i jos bruku auta, samo nosace skontas i to je to...kristalne dobijes za nekih 40km, oba fara, znaci, samo nosac skontat....i masku bi trebao narucit sa ebay ili napravit, sto isto nije neki veliki problem...uglavnom, ako se odlucis, skontacemo ti neku povoljnu varijantu da golf bude bas westy ;)
 
Član
RE: Golf 2 rat look str 9

naso sam masku farove obicne i vezni lim za nesto ne previse para pa kontam uzeti ali neznam jeli prevelika kentra oko ugradnje veznog lima za one farove ili ide bez problema uz malo sarafanja i varenja????
 
Početnik
RE: Golf 2 rat look str 9

http://www.pik.ba/artikal/1310083/vw-polo-derby-classic/

A da probas sa frontom kao na ovom Polu? Ipak je to VW pa ce ti mozda biti lakse da prepravis za duju, ako prepravki uopste ima.

Al' eto opet da kazem nisam siguran da moze , jako mi je slicno Americkog Golfa 2 frontu pa eto pogledaj kako i sta , ako se neko razumije ! ;)
 
Legend
RE: Golf 2 rat look str 9

to druze,neka se opet radi,....kako si do sad,mislim da ce golf biti predobar ;)
 
Član
RE: Golf 2 rat look str 9

Za G2_1.6B brate znam ali mi se nesvidja ovaj front westy je westy ovaj od derbioja nije los ali... Neznam moralo bi moc uzmalo sarafanja i pikovanja ali mene zanima ovaj za americko trziste ako je neko imao iskustva moze li se staviti front od golfa 2 USA na njemca bez vecih problema! Jer ga mogu uzeti u ovog lika ali ako bi moro previse posvetiti tome a na kraju nebi b ilo savrseno nebih ga uzimao!
Za enesss-a brate hvala znas kakav je kadett bio nemoj sumnjati da ce golf biti los :D a abd sljedeci mjesec prestavljamo ponovo kadett-a e GSI 16v :icon_smile: :cool: pa ces moci i to da pratis ;) pozzz
 
Početnik
RE: Golf 2 rat look str 9

Na sta mislis oko fronta, da nece odgovarat? Uzimaj, bolan :cool:
 
Član
RE: Golf 2 rat look str 9

Vezni lim prednji????? Jer mi prodjae vezni lim masku i farove kompet malo je skupo ali mislim da se isplati ??? AKo se mognem dogovoriti s njim da mi ostavi za sljedeci mjesec uzimam ili ako bas zapne uzeti cu odmah i gotovo :D a ako ga moram ja kidat pilat kemijat neda mi se necu da bude nesto skentrano pa cu kukat godinama sto sam ga kupio
 
Član
RE: Golf 2 rat look str 9

Oggy brate promako mi je jbg covjek se sjebo sto ga zivkam stalno i sada je nabiooooo cjenu do neba tako da sam odusto od tog look-a jbg!
Evo me zado se ima nekoliko ali me straze sprijecavaju da ih zavrsim ali nema veze sve u svoje vrijeme, :D znaci ogulio sam ih totalno bile su u losem stanju opako oxidirele do bola itd... Ali tu je desol i ruka junacka :D koja je premna cvrljat po njima citav dan ;) sa ranama na jagodicama dosao sam do rezultata da sam ih ogulio i osmirglo sa 100 granulacijom pa sada krecermo u pohod! Jednu jos moram odnjeti da mi je ispravi jer je savijena malo a zelim da su do jaja prave tako da ce mo i to odradit no sikirli man i hairli man :D







Poslje dužeg kopanja po garazi i dedinim djelovima od njegovog keca naletim na set zvucinika koji su u neku ruku old schoool :D :D tako da ce biti ljep detalj za unutrasnjost!




Malo old school stvari nije na odmet ;)

Pa sam naletio na staru antenu od pinc-a vojnog a posto radim u oruzanim snagama red je da i njih malo prestavljam :D a tu je i šljem old school kao i radio sve sitnice koje ce naci mjesto na autu



River monster :D




Malo sam se zezo sa tablicom ali to ce se samo montirati kad budemo na nekom mitingu li slicno ovako je prenapadno bez ostalih djelova na njemu :D





A imao sam ovu hell-inu maglenku nazad koju sam skinuo nekad prije kad sam poceo s čačkanjem oko dvičurine i sad je gledam u podrumu sad bi mogla posluziti ionako ga kitim zasto da je nestavim Ali sam je prije toga zatamnio, ostavio 2 trula sarafa i 2 nova ;) od dosade pa evo kako izgleda!




Eto ga za sada toliko odo sutra na strazu pa ce biti mala stanka pozz!
 
Član
RE: Golf 2 rat look str 9

to druze radi se lagano ;)
Jesu l ito one moje felge :cool: :cool:
Dobro si ih dotjero samo naprijed ;)
 
Član
RE: Golf 2 rat look str 9

jesu brate samo sam jednu nosio na ispravljanje pa je sad ko strijela malo kriva bila na dva mjesta s unutarnje strane! Evo vratio se sa straze gori sve mjenjam komplet podvozje kugle, krajnice, spone, manzetne, selene, čahure sve u paru komplet ce me doci 170km + ruke ako neko ima jeftinije nek mi javlja! Pozz svima
 
BHT Ovisnik
RE: Golf 2 rat look str 9

hmm,ja sam to sve mjanjao i radio raspon u citroenu na bišću polju,stvarno su jako usluzni i povoljni,sad se ne sjecam cijene i ostalog,uglavnom nesto dijelova sam kupovao u njih nesto u ASD-u u Ortijesu
 
Član
RE: Golf 2 rat look str 9

Cole brate hvala ma jebe mater uzet cu ovo ko ga šljivi novo ce sve bit do jaja da neke jeftinije uzmem nezelim imam krajnice po 5km jeftinije itd... ali losi kvalitet tako da cu ovo uzet :D!
Sandro brate oteo mi lik ovu galeriju nezeli je dati kare4 treba mu itd.. pa mu je vratio ako naletim negdje zocem te samo reci koliko si u stanju iskesirat za nju pa da ga pitam zzz
 
Član
RE: Golf 2 rat look str 9

Evo me dosao sam s nekim novitetima :D malo smo utezali golfaciju napravio sam nekih stvari pa evo i slikice
Ovo je trebalo sve natrpat u podvozje :D

I ovo

Remenica mi kriva bila skroz okretala mi kais ovo je slika stare kao da je neko prije vario tako mi se cini

I ovo, znaci centralna, daljinsko i alarm sve ugradjeno radi do jaja samo nisam dobio blokadu motora pa sam morao i to kupiti


Bio sam sa nasim clanom bost666 stavljali smo sportski volan i posteno smo se napatili :D radacinger je bio kljuc svega ali to cu kasnije poslikat i stavit slikice zzzz i thx kici jos jednom :*
 
Član
RE: Golf 2 rat look Neki updejti podvozja i ostale zezancije na str 11:

Samo naprijed, lagano do savrsenstva rat looka :D :cool:
 
Top