Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

E ovako, ne mogu da odolim! Shtucko je jos uvijek shtucko, ali je dosao sebi. Tako da znate svi u klasi 16, da ce vam gace poderati! Spreman ko nikada u subotu ce gume grijati, a u nedjelju, opet ponavljam, gace derati...
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

Evo neki update nisam sto godina glupo je ovo sto se nemogu mjenjat imena garaze pa moras admine morit ali jbg....
Nakon sto godina udostojim se postaviti rubnjake leze mi kuci ima 100 godina

Trebo sam nastupiti na SR drugi dan 16-og ali zakasnio na prijave i jbg...
Slikovi od brudera goge

Zapljenjene i neke felge takodjer od brudera goge u biti boost-a (kice) ali nebitno :D :D :D :lol:

Malo sam zadao i temeljne gdje mi je golfacija izgorila

Maska takodjer gotova

Slomljena cim je zavrsena :lol: istoimeni gogo bruda je tuimao svoje prste :icon_question: :D ;)

Zado sam na haubu kao neki flek od komada lima koji sam bezze malo ispoliro :D
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 20

Poseban golfer svakako u gradu ;)
Ide to lagano do dobrog rat style-a;)
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 20

Ma necu pretjerivati, u planu mi je da postavim prednji i zadnji US branik, imam obadva kuci, sada kako ide zima odraditi cu ove šmiterice felge u neku bolesnu boju i na ljeto nabaciti gume, galerija je spremna za montiranje, jos mozd motor malo uljepsati i sl. i gori sve!
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 20

super izgleda, oces mozda jos u pod ici sa njim il ovako ostaje?
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 20

Hvala. Naravno, ali necu ici prenisko jer mi je every day car u planu su mi gewinde ali to kada skupim lovu jer necu polovne da uzimam!
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 20

Evo jos jedan mali update nabavio sam votex konzolu sada idu cukice na mjenjanje sijalica i kopcanje u auto :D happy


sry slike su mi loše kao da sam digitronom sliko ali jbg :)
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 20

hjooooj, slikaj grudnjak kujice mala! Pohvali se kako ti fino stoji i cuva ti tu hrdju od zime i kamencica... :p :*
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 20

heheeh evo cim prije moj sandro samo jos da boju skontamo u koju idu, a nemam mob za slikati lose su kao da digitronom slikam pa gogo ti to rijesi!
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 20

Evo za moga brudu 2 sličice...
n6qcyx.jpg

2jaempz.jpg


:*
 
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 20

sretio sam te danas na carinskom oko 15:30 dobro izgleda, mada nisam neki ljubitelj ove hrđotine, dobro izgleda :cool:
 
Top