Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
CoL3 je napisao(la):
kriticno,prvi put kad sam dosao na fax parkirao auto poslije poste gore u Zaliku,nisma znao da se moze proci,kasnije ucerao pred kapiju:D

a golf je stvarno lijep uzivo,mnoogo ljepsi nego na slikama:cool:

katastofa put ;)..a golf je sigurno najbolji na faxsu :cool:
jos sada kad uradim BBSice bit ce ekstra mada nikada to nece biti to bez spustanja ;)
 
Početnik
pioneer_09 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
trizex, .nOke, nokke i jos bruku chunera pred VF-om veceras, gasili mog golfa hahhaa :D

pa daj predstavi nam tog golfa u garazi;)

ma de, kakvi to, kad bude na nesta licio onda, ne radi mi sad photoshop..ne propustas nista, vjeruj, jos jedan krs u nizu, ni na slikama ne izgleda dobro :D
 
BHT Ovisnik
Skrabo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
kriticno,prvi put kad sam dosao na fax parkirao auto poslije poste gore u Zaliku,nisma znao da se moze proci,kasnije ucerao pred kapiju:D

a golf je stvarno lijep uzivo,mnoogo ljepsi nego na slikama:cool:

katastofa put ;)..a golf je sigurno najbolji na faxsu :cool:
jos sada kad uradim BBSice bit ce ekstra mada nikada to nece biti to bez spustanja ;)

bas to,bez spustanja nista,a kada ga i s ovim felgama spustis biti ce ti auto 50% ljepse,znam da je i meni tako na jetti bilo,razlika nemoguca:cool:
 
Oggy je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
trizex, .nOke, nokke i jos bruku chunera pred VF-om veceras, gasili mog golfa hahhaa :D

pa daj predstavi nam tog golfa u garazi;)

ma de, kakvi to, kad bude na nesta licio onda, ne radi mi sad photoshop..ne propustas nista, vjeruj, jos jedan krs u nizu, ni na slikama ne izgleda dobro :D

poslaji nam slike na PM,bas i mene zanima makar motor da mu vidim :icon_twisted:

:icon_exclaim:
 
Član
Oggy je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
trizex, .nOke, nokke i jos bruku chunera pred VF-om veceras, gasili mog golfa hahhaa :D

pa daj predstavi nam tog golfa u garazi;)

ma de, kakvi to, kad bude na nesta licio onda, ne radi mi sad photoshop..ne propustas nista, vjeruj, jos jedan krs u nizu, ni na slikama ne izgleda dobro :D

nije ni dvica bila nesto ;)..pa so je uredio ekstra :icon_smile:
haj limarija nije bitna toliko :cool:
 
Član
trizex oko 10 kod Hitne na malti , svirao mu :) ( crveni seat leon )

Ugl ja nisam vidio odavno onako "ljuto" auto i kako lezi na cesti to je show

triza :cool::cool::cool:
 
Član
a ti si dakle, svirnuo sam i ja tebi :D i kontam se poslije ko bi mogao biti :cool: dobre felgice koliko sam uspio smeknuti :)

@oggy ne lazi ba ljudima, covjek bi rekao da je prirodni rat style koliko kukas :) rijesistel' sta sinoc?
 
Početnik
ma noc, triza, nisi ti nista vidio, vidjeces nekad na suncu :cool: sinoc sam rijesio da ga prodam, al nismo skontali dali je isplatnije kompletno auto prodat ili u dijelove :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
mirzy je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Limpi tarlaha po carsiji , metno nake cvike ja mislio diler neki :D

I ja sam vidio limpija sjedili u istom kaficu a mislim da on mene nije more bit da je do tih cvika :D

:icon_eek: gdje to ba :icon_eek: eno sad sam i diler, btw. hoce ko kupit parfema, leviski", airmax-ica i toga :D :lol:

zar sam toliko ocoravio :icon_eek: :icon_rolleyes:

vidjen mirnes, pored sto je kod radnog mjesta parkiran stalno, dva puta upracen i u pokretu, kod ladane blicali, a nekad kasnije i kod bm radija sam ga upikao. komso shelby proleti tu i tamo, a i astra vcrs svuda, kod ultre, velme, itd...

Jbte ti ko pratnja :lol:
Viđam ove Zeničane ponekad, naročito shelby-ja i ovog gangstera s čalama... :D Limpijeva štetočina parkirana kod Verdija sinoć...
 
Top