Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
trizex je napisao(la):
a ti si dakle, svirnuo sam i ja tebi :D i kontam se poslije ko bi mogao biti :cool: dobre felgice koliko sam uspio smeknuti :)

@oggy ne lazi ba ljudima, covjek bi rekao da je prirodni rat style koliko kukas :) rijesistel' sta sinoc?

Dotz Mugello 17" 8J , valjda su dobre :icon_biggrin:
 
Član
mirza s MPS kod parkuse, Garga s TT takodjer, jos masu nekih auta / vozaca nocas, kockica_27 na energoinvestu itd. a mooamer baksuz svoje vrste, ne ganjati se s njime, nasluti policiju :D
 
Početnik
trizex je napisao(la):
mirza s MPS kod parkuse, Garga s TT takodjer, jos masu nekih auta / vozaca nocas, kockica_27 na energoinvestu itd. a mooamer baksuz svoje vrste, ne ganjati se s njime, nasluti policiju :D

iiii jel vam bilo veselo :D
 
Početnik
trizex je napisao(la):
mirza s MPS kod parkuse, Garga s TT takodjer, jos masu nekih auta / vozaca nocas, kockica_27 na energoinvestu itd. a mooamer baksuz svoje vrste, ne ganjati se s njime, nasluti policiju :D

mi smo jos jedan ilegalan krug bacili, mooamer definitivno nije normalan :cool:
saxo leti, tempruli isto, bgm, izvuce se na kraju veceri :cool: ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
trizex je napisao(la):
mirza s MPS kod parkuse, Garga s TT takodjer, jos masu nekih auta / vozaca nocas, kockica_27 na energoinvestu itd. a mooamer baksuz svoje vrste, ne ganjati se s njime, nasluti policiju :D

mi smo jos jedan ilegalan krug bacili, mooamer definitivno nije normalan :cool:
saxo leti, tempruli isto, bgm, izvuce se na kraju veceri :cool: ;)

ali i nanjusi muriju s kilometar :lol:

@trizex
sad te nece moriti kad se bude kafa pila :lol:
 
Član
s1ck je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
trizex je napisao(la):
mirza s MPS kod parkuse, Garga s TT takodjer, jos masu nekih auta / vozaca nocas, kockica_27 na energoinvestu itd. a mooamer baksuz svoje vrste, ne ganjati se s njime, nasluti policiju :D

mi smo jos jedan ilegalan krug bacili, mooamer definitivno nije normalan :cool:
saxo leti, tempruli isto, bgm, izvuce se na kraju veceri :cool: ;)

ali i nanjusi muriju s kilometar :lol:

@trizex
sad te nece moriti kad se bude kafa pila :lol:

ma brate ja fulio trecu :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:hahahahahahaha,dobar je decko nema sta al ovo veceras je naludja noc dva puta po 150 pored murije i jos jedno 10 patrola i bez kazne ovo je za medalju s obzirom koji sam ja peh,a hocete hocete ganjacete se vi samo laganini,sad se vama osladilo!btw jos da smo kafu popili bilo bi i bolje!!!!
 
Član
ma manijak, dzaba je :D a vidio si da je ne volim puno da pricam, il' moze il' ne moze :)

@muki a ti se ne javljaj, ti si bar popio kafu hahahaha
 
Član
@triza

sta sad hoces da kazes da sam te trrebao tresnut?nema veze 1:1 je,jos jedna odlucujuca i to je to!

@s1ck

nek.ki mali sad ispado vucijak!:)
 
Top