Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
trizex je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
danas ja triza i s1ck na kafici u parkusi!tempra bombaaa!;)

sto jes' jes', nemam prituzbi :D

uh,uh a onaj fazon sto si uradio kod mene nema efekta!!!:icon_mad::icon_mad: izgleda ovo moje skici koliko moze!:icon_cry::icon_sad: a to sto jes jes moze i kod mene rezanje da dodje,plastika je znas i sam :lol::smajli16:
 
Član
edoze je napisao(la):
danas sarajlic na odmutu na semaforu oko pola 4,ja bio s kombijem,nije me skuzio :D

standardno dosao meni dosadzivat ko i svaki dan :D ,a danas mu nista nisam uvalio :D ,samo nemojte mu ovo reci da se ne naljuti :D:lol::lol::lol::lol:
 
vidjen roki,ide prema gracanici... usao sam sa pola auta u njegovu traku ali mislim da me nije skontao (blicao sam i svirnuo,nisam samo glumio kamikazu):lol:
 
roki_actros je napisao(la):
Haha, ma skontao sam te na kilometar prije Suljago i svirao ;) Bora se razlijepila k'o palacinak, ide tamo, muze :D

nesto si mi djelovao hlada ko spricer,mislio sam da si se zamislio...neces mi vjerovati ali kad god vidim onu bijelu guju,nesto mi lijepo...bas je simpaticno auto a i ujedno je i nekako u svom sport trimm-u agresivnog izgleda,kao neki pokemon :icon_smile:
 
Početnik
edoze je napisao(la):
danas sarajlic na odmutu na semaforu oko pola 4,ja bio s kombijem,nije me skuzio :D

bio sa strujom glat ili sam iso od njega,i nije mi nish danas uvalio :D

trebo si svirnut il barem skrenut na mene,da se upoznamo i sl,no ja sam svaki dan u zenici osim vikendom tako da valjda bude,ugl gostujem kod struje vazda, :icon_biggrin:


strujaze sutra ces dobit onaj moj lcd tv da vidis ono sto smo pricali ;)
 
BHT Ovisnik
danas clan skrabo kod faxa :cool:
070720111837.jpg


uzivo mnogo ljepsi golf,samo jos malo u pod:D
 
Top