Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
crveni uno, spusten, jel neko sa foruma? cesto to auto vidjam, jucer oko podne ispred slasticarne bosna
 
Član
jbg nisam upratio da se spominjao uno i amir, vjerovatno mi je promaklo...uglavnom eto vidio ga jucer, vjerovatno je i on bio u bosni rashladjivao se borovnicom ili limunaTom :D:D
 
Član
i ja sam cesto u bosni, al ne znam nikoga od vas kako izgledate pa smo mozda sjedili i sto do stola, a nisam imao pojma :D
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
bio sa strujom glat ili sam iso od njega,i nije mi nish danas uvalio :D

trebo si svirnut il barem skrenut na mene,da se upoznamo i sl,no ja sam svaki dan u zenici osim vikendom tako da valjda bude,ugl gostujem kod struje vazda, :icon_biggrin:

ja sam na poslu do 5,poslije moze:D
 
Član
jel to selmir_tz sa Golfom VI R u tuzli ili je neko drugi ja idem magistralom kad kraj mene on nisam odma skontao ..gledam ja njeg on mene:lol::lol:..
 
Član
mirzy je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Limpi tarlaha po carsiji , metno nake cvike ja mislio diler neki :D

I ja sam vidio limpija sjedili u istom kaficu a mislim da on mene nije more bit da je do tih cvika :D

:icon_eek: gdje to ba :icon_eek: eno sad sam i diler, btw. hoce ko kupit parfema, leviski", airmax-ica i toga :D :lol:

zar sam toliko ocoravio :icon_eek: :icon_rolleyes:

vidjen mirnes, pored sto je kod radnog mjesta parkiran stalno, dva puta upracen i u pokretu, kod ladane blicali, a nekad kasnije i kod bm radija sam ga upikao. komso shelby proleti tu i tamo, a i astra vcrs svuda, kod ultre, velme, itd...
 
Član
CoL3 je napisao(la):
danas clan skrabo kod faxa :cool:

uzivo mnogo ljepsi golf,samo jos malo u pod:D

jos nije opran bio :icon_biggrin:
ma imam opruge i amortizere ali se mislim evo ima pola godine :lol: :lol:
jes vidio puta kroz sjeverni :icon_mad:..neki dan sam se vozio sa jednim momkom u golf2 sa sportskim koni oprugama isto kao da se na daskama vozis :cool:
 
BHT Ovisnik
kriticno,prvi put kad sam dosao na fax parkirao auto poslije poste gore u Zaliku,nisma znao da se moze proci,kasnije ucerao pred kapiju:D

a golf je stvarno lijep uzivo,mnoogo ljepsi nego na slikama:cool:
 
Top