Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
ArminM je napisao(la):
danas u tuzli pio kafu sa jusufom, juka legenda, hvala mu na finom druzenju, ako Bog da opet cemo
od ostalih clanova vidio sam dakijevu strojnicu na sickom ispred FORD-a
dulox se voza vazdan po gradu, primjetio sam ga par puta
premocan fiat, odlican zvuk, auto ko bombona

mislim da sam se susreo i sa clanom ekrem, ako je on bio sa zutim kadetom, a mislim da jeste, svirao sam mu, ako je on bio sjetit ce se

vidio sam jos nekih cunera ali ne znam svima nick:cool:

vidio sam te ja danas u gradu... gledam ja, bas kontam jesi ti... ma otkud on u Tz... :D

trebo si zvati... :D ;)
 
Član
dje si me vidio svegati, nisam bas puno vozio po tuzli, vise sam po kafama bio, ali ono sto sam proveo u autu sam sam gledao hocel naic ko od cunera, da blicam, sviram

nisam danasnji dan planirao bas onako kako je ispao, eto uspio sam s jukom popit kafu, eto svjedok je da me punica natjerala da idem s njom u DM,CM,BINGO i sl objekte:lol::lol::lol:
eto najavim se slijedeci put, pa da sjednemo, valja?
 
Član
hahaha... nije problem.. :)

vidio te na jednom od semafora ja mislim... valjda si bio ti... isti polo tvoj, one felge... :) al nisam se u vozaca (tebe) zagledao jer kontam otkud ti u tuzli...
 
Član
vrlo moguce da si me na tranzitu upratio, do mejdana sam picio, i onda sam skrenuo put Omege i tamo sam na parkingu bio parkiran cijelo vrijeme
dosao sam u Tz oko pola 11, a odlazio sam nesto malo prije 2
ako su bile crvene chize na felgama ja sam, jos uvijek sam jedini s tim antituningom na autu:icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
vrlo moguce da si me na tranzitu upratio, do mejdana sam picio, i onda sam skrenuo put Omege i tamo sam na parkingu bio parkiran cijelo vrijeme
dosao sam u Tz oko pola 11, a odlazio sam nesto malo prije 2
ako su bile crvene chize na felgama ja sam, jos uvijek sam jedini s tim antituningom na autu:icon_smile:

ja zivim 4 minute od Omege tako da je to moja pjesacka ruta za jutarnju kaficu... ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
dje si me vidio svegati, nisam bas puno vozio po tuzli, vise sam po kafama bio, ali ono sto sam proveo u autu sam sam gledao hocel naic ko od cunera, da blicam, sviram

nisam danasnji dan planirao bas onako kako je ispao, eto uspio sam s jukom popit kafu, eto svjedok je da me punica natjerala da idem s njom u DM,CM,BINGO i sl objekte:lol::lol::lol:
eto najavim se slijedeci put, pa da sjednemo, valja?
Sve je tacno kako Arma kaze, samo sam ja mislio da se ona zezala :D:D:D



GOLF TZ je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
vrlo moguce da si me na tranzitu upratio, do mejdana sam picio, i onda sam skrenuo put Omege i tamo sam na parkingu bio parkiran cijelo vrijeme
dosao sam u Tz oko pola 11, a odlazio sam nesto malo prije 2
ako su bile crvene chize na felgama ja sam, jos uvijek sam jedini s tim antituningom na autu:icon_smile:

ja zivim 4 minute od Omege tako da je to moja pjesacka ruta za jutarnju kaficu... ;)
Gdje ti to zivis, ja cesto u Bosni pijem sam kafu, mogo si mi nekad pravit i drustvo, nista ti ne bi falilo :D:D:D:D:D
 
Član
eto super pa si tu blizu, slijedeci puta te zovemo, poslat cu ti poruku dan prije nego cu doci
@ juka, nije se zezala, bas ti je izgledala ko da se zezala:D
 
Član
ArminM je napisao(la):
eto super pa si tu blizu, slijedeci puta te zovemo, poslat cu ti poruku dan prije nego cu doci
@ juka, nije se zezala, bas ti je izgledala ko da se zezala:D
Pa mislio sam da ce samo u DM, a za ostale sam mislio da te zeza :icon_biggrin:
 
Član
ma ja... kafe se dogovaraju, a mene niko ne zove... :lol: vidio sam danas Tiburon-a na sickom na petlji i vidio sam jos dvojcu, al ne mogu se sjetit kojih :D duga noc bila pa pola dana nemam pojma gdje sam :lol:
 
Član
@187 et, ja izasao pola sata kasnije jbg :)

@rinaldo, a sta ces, kod igija auto lijepo, a moje glasno pa ga je tesko ne uociti :D
 
Član
TuLe je napisao(la):
ma ja... kafe se dogovaraju, a mene niko ne zove... :lol: vidio sam danas Tiburon-a na sickom na petlji i vidio sam jos dvojcu, al ne mogu se sjetit kojih :D duga noc bila pa pola dana nemam pojma gdje sam :lol:

slijedeci put kad dodjem potrudit cu se da nas bude sto vise, svi koji budu zeljeli da dodju, da sjednemo malo, volim da upoznam nove ljude, a sad cu biti cest gost u tuzli ako Bog da;)
 
Član
PoLo9n3 je napisao(la):
Vidjen trizex, isao prema Vog ;)

nermin suljagic je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Vidjen trizex, isao prema Vog ;)

Nek admini naprave novu temu za ovu dvojicu,zacepise forum sa postovima o trizi i Igy-u :lol:



Vidjen danas Resa@ ispred omege,sa asconatorom :D

Hehe sta ces kad su najaktivniji na cesti :)))) A i imaju unikatne vozilice,tako da ih je najlakse uociti ;)
 
Top