Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Legend
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen danas Daki,i cini mi se triza kao suvozac;)

Foki je pojava,odudara u saobracaju :icon_eek:

Da da triza i ja smo se danas propisno ispostovali, s kafe na kafu, prvo IN, pa New York, pa Sloboda :) a onda ostatak dana proveli u vozikanju po gradu :D

Extra nam bilo
 
Član
eh da se i ja upisem,veceras nema koga nisam vidio,neznam od sviju nickove al ev par njih:niksic sa bordo cliom ja mislim i nedim plavi hgt na pofalicima,sa s1ckom i stilom pio kafu,andre vidjen kod bivse americke ambasade i jos mnogi nisam sve popamtio:icon_sad::icon_sad::cool::cool:!!!
 
Član
daki je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen danas Daki,i cini mi se triza kao suvozac;)

Foki je pojava,odudara u saobracaju :icon_eek:

Da da triza i ja smo se danas propisno ispostovali, s kafe na kafu, prvo IN, pa New York, pa Sloboda :) a onda ostatak dana proveli u vozikanju po gradu :D

Extra nam bilo

vidio te ja prije sat vremena na raskrsnici kod elektrotehnicke... ja bio pjeske, rikno servo na golfu pa je kod doktora u inter autu... masem ja ti nista... :) :icon_smile:
 
Član
mirzy je napisao(la):
Danas vidio limpija kod ultre ja sviram on zvrlja u suprotnu stranu u sto li je gledao :icon_question: :D i vidio sam clia mk2 nazad pise RS zute boje extra sredjen ima spojlere bas sve po propisu neznam jel sa foruma :icon_question:

a garant neke :dojke: uhvacene na radaru :D

ostalo standard, struja naleti na parking, naravno ode brzo, "zene" mu nisu dale mira :lol: shelby uobicajno, okolina rome,atlantisa via londza :icon_biggrin:
 
Član
ArminM opet bio u Tuzli, popili kafu i ispricali se fino, usput vidjena marea od dulox-a kod tornja...i tak :D
 
Član
vidio jusufa (postala tradicija da pijemo kafu:cool:)
vidio sam dakijevu strojnicu, dulox-ova marea kod tornja, kako je vec juka rekao
mozda jos neko al ne sjecam se vise;)
 
Top