Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

IGY

Član
Oggy je napisao(la):
IGY, jos da ti je dizel, ko bi te trpio :D a brate, ima se sta i vidit, da je vise takvih auta po ulici ne bi mi bilo mrsko setat od carsije do ilidze i nazad, i parit oci ;)
BTW, ima li vas zenicani gdje veceras da se kafa popije, ubacio sam sjediste u golfa, mozda doletim malo do nicaZe :D

hvala druze ;)

187 je napisao(la):
Danas IGY oko 12:00 kod petrol pumpe u brijescu.Ja blicam ,ti proleti ,dobra ti boja,nisam znao da je nako zajebana ;)

ah zurio na posao :icon_biggrin:
 
Član
sarajlic mislim,... u blatusi na raskrsnci, cini mi se da je trubio, ode prema autobanu za zavidovice valjda :D
 
Član
danas u tuzli pio kafu sa jusufom, juka legenda, hvala mu na finom druzenju, ako Bog da opet cemo
od ostalih clanova vidio sam dakijevu strojnicu na sickom ispred FORD-a
dulox se voza vazdan po gradu, primjetio sam ga par puta
premocan fiat, odlican zvuk, auto ko bombona

mislim da sam se susreo i sa clanom ekrem, ako je on bio sa zutim kadetom, a mislim da jeste, svirao sam mu, ako je on bio sjetit ce se

vidio sam jos nekih cunera ali ne znam svima nick:cool:
 
Član
Prvo da kazem da mi je drago da je ona tema u vezi vode zakljucana Armine :cool::cool:
Armin ljudina, nema se tu sta vise reci, drago mi je da smo opet sjeli i ispricali se malo, valjda sledeci put necu imati ispit pa cemo moci otici i do carsije, ne u Omegu :D:D:D
 

IGY

Član
rinaldo je napisao(la):
Ova tema bi trebala imati naziv "ko je vidio IGY-ja i TRIZEX-a , gdje?" :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::cool:

Nexus je napisao(la):
i onda kazu kriza,nema se za goriva:D

paa meni auto sluzi prvenstveno kao prevozno sredstvo, sa kojim sedmicno predzem, 500-700 km, i da je gorivo jeftinije prelazio bi i vise :icon_biggrin:
 
Član
jusuf je napisao(la):
Prvo da kazem da mi je drago da je ona tema u vezi vode zakljucana Armine :cool::cool:
Armin ljudina, nema se tu sta vise reci, drago mi je da smo opet sjeli i ispricali se malo, valjda sledeci put necu imati ispit pa cemo moci otici i do carsije, ne u Omegu :D:D:D

ako bude sve dobro ovo od danas onda ce bit tako definitivno, skupit cemo jos cunera, pa da se razmjeni koja:cool::cool:
 
Član
Pa trebalo bi, recimo kad budes dolazio opet, da napravimo temu okupljanja, dogovorimo gdje i u koliko sati se kahvenise, i bujrum svima :cool::cool:
 
Top