Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Sarajlic je napisao(la):
opet danas clan astra vidjen,tj covjek me pusti da se ubacim tj skrenem u institut kod masinskog fakulteta i onda opet mu vidim auto parkirano kod restorana dubrovnik :D eto ako neko od zenicana hoce kafu da popijemo nek se javi jer svaki dan sam u zenici sljedecih skoro mjesec dana :icon_biggrin:

Hehe koja slucajnost, upoznali se, i vidjeli opet kasnije :cool: javit cemo ti se da se skupimo malo
 

IGY

Član
s1ck je napisao(la):
IGY je napisao(la):
trizex je napisao(la):
IGY negdje u gradu :D ne znam gdje haha :D parkiran na trotoaru oko cenera, pa par minuta poslije prodje kraj mog stola :)

parkiran kod Estrade, a ti si sjedio ili u ortu ili u city lounge :)


sto nisi iskocio pred mene :D

a fakat ne prodje dan da igy-a ne sretnes bar 2-3puta
sjedio/li u Theatre-u preko puta opere

sta cu kad sam aktivan sa autom :) samo zujim tamo vamo :icon_biggrin:
 
Početnik
IGY, jos da ti je dizel, ko bi te trpio :D a brate, ima se sta i vidit, da je vise takvih auta po ulici ne bi mi bilo mrsko setat od carsije do ilidze i nazad, i parit oci ;)
BTW, ima li vas zenicani gdje veceras da se kafa popije, ubacio sam sjediste u golfa, mozda doletim malo do nicaZe :D
 

187

Član
Danas IGY oko 12:00 kod petrol pumpe u brijescu.Ja blicam ,ti proleti ,dobra ti boja,nisam znao da je nako zajebana ;)
 
Početnik
mirzy je napisao(la):
Maloprije vidjen sarajlicev paso ispred atlantisa :icon_biggrin:

ma ja i struja bili na kafi,eto ja sam i sutra gore,i slobodan sam od nekih 12h pa eto ko je za kafu neka se izjasni ;)

i da opet vidjen astra kod dubrovnika

i da vidio sma struju :D

i da nezaboravim i shelby opet vidjen

uhh jesma dosadan :D
 
Top