Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
OFF : nema clanova nazalost


al u Sani vidjeno mnogo dobrih auta , kao sto je dzekin golf R fkt definitivno ubjediljvo najjace auto trenutno sto sam vidio .. pored njega parkiran od ibricica porshe panamera mat crna ...


bmw m5 , bmw m6 , mercedes cls amg , novi tuareg ...



Ibricic otvara kafic ovdje pa prijatelji i neki od reprezentivaca su tu ...
 
Administrator
ma gledo daki u zene, nije u tebe:lol:


@badboy: tema je clanovi na cesti, a sa tim komentarima mozes nas obradovati u temi BiH Supercars koja se nalazi u podforumu Foto i video
 

IGY

Član
kavaz je napisao(la):
danas vidio na vogosci igy-a oko 18:15 a prije toga iza mene bio plavi punto sa zastavom italije na krovu, mislim da je momak na forumu :cool:

nisam nesto zagledao da vidim koga, al eto u povratku vidim ova 2

kako ja tebe nisam opazio :(
a ja se isao naci sa tim plavim puntom :) i ima ga na forumu freak tako nesto mu je nick ;)
 
Član
kasno sam te skontao, inace bi svirao, doduse ja kamufliran, plavi citroen c3 na falcarama nekim :icon_biggrin:
 
Član
bio u Ljubuškom na cugi sa scaner-om

27062011726.jpg]
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
IGY negdje u gradu :D ne znam gdje haha :D parkiran na trotoaru oko cenera, pa par minuta poslije prodje kraj mog stola :)
 

IGY

Član
trizex je napisao(la):
IGY negdje u gradu :D ne znam gdje haha :D parkiran na trotoaru oko cenera, pa par minuta poslije prodje kraj mog stola :)

parkiran kod Estrade, a ti si sjedio ili u ortu ili u city lounge :)


sto nisi iskocio pred mene :D
 
Član
IGY je napisao(la):
trizex je napisao(la):
IGY negdje u gradu :D ne znam gdje haha :D parkiran na trotoaru oko cenera, pa par minuta poslije prodje kraj mog stola :)

parkiran kod Estrade, a ti si sjedio ili u ortu ili u city lounge :)


sto nisi iskocio pred mene :D

a fakat ne prodje dan da igy-a ne sretnes bar 2-3puta
sjedio/li u Theatre-u preko puta opere
 
Član
jucer strujaze na pjesackom na bulevaru, stao i nikad krenut, sve pjesake pusta, jos ih i ceka da dodju na pjesacki :D danas shelby kod palme, a cini mi se i aldintdi sa seatom da je bio u ze, parkiran pored bulevara kod lsi autodijelova...
 
Početnik
opet danas clan astra vidjen,tj covjek me pusti da se ubacim tj skrenem u institut kod masinskog fakulteta i onda opet mu vidim auto parkirano kod restorana dubrovnik :D eto ako neko od zenicana hoce kafu da popijemo nek se javi jer svaki dan sam u zenici sljedecih skoro mjesec dana :icon_biggrin:
 
Top