Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
edinko je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
U Zenici nigdje chunera nijednog, bezze kruzio, bilo je nekih pored trznog na parkingu, al nista sa foruma...

ne znas gdje treba trazit, da si se zavukao na usce, garant bi upikao stetilaka, pa ga lupis nogom, zasvira alarm i eto mene :D :D

;) ovo je tema ko je koga vidio, a ne obrnuto :icon_biggrin:

kad smo kod toga maloprije sam te vidio na ep Bentbaša sviraola sam ti ;)
vidio sam i crnog megana kod škole na Vratniku :cool:
 

MTR

Član
vidio Limpijevu zvijer tudej :D al njega nigdje :D

btw . ako pukne kakva prica o budali sa nadvoznjaka , taj sam :D , malo se bocno prelazilo od Hife pa nizastrmo do Jasmina :D:D
 
Član
MTR je napisao(la):
vidio Limpijevu zvijer tudej :D al njega nigdje :D

btw . ako pukne kakva prica o budali sa nadvoznjaka , taj sam :D , malo se bocno prelazilo od Hife pa nizastrmo do Jasmina :D:D

ejs, gdje uprati tu zvijer, mekog srca ? a zar se i ti tako neozbiljno ponasas, ja kontao ti ozbiljan coek :D a ono, natjera ljude da bjeze po trotoaru da ih ne satare:p ... al onaj nadvoznjak sta se tu sve desavalo i radilo :icon_eek:
 
Član
niksa je napisao(la):
edinko je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
U Zenici nigdje chunera nijednog, bezze kruzio, bilo je nekih pored trznog na parkingu, al nista sa foruma...

ne znas gdje treba trazit, da si se zavukao na usce, garant bi upikao stetilaka, pa ga lupis nogom, zasvira alarm i eto mene :D :D

;) ovo je tema ko je koga vidio, a ne obrnuto :icon_biggrin:

kad smo kod toga maloprije sam te vidio na ep Bentbaša sviraola sam ti ;)
vidio sam i crnog megana kod škole na Vratniku :cool:

Ma mi se stalno mimoilazimo, a nikako da u carsiju zagazim da naletima na zeljanicu :D
Zedan mali, a vrijedno je radio pa reko da se ne ofiram gurajuci bolje ga nasut :D
 
Danas vidio BMW-a od davora u zavidocima ispod drveta u hladu :icon_biggrin: opazim auto reko davor sigurno priblizim se a stick-er I <3 haters reko to je to ;)
 
Početnik
sam da kazem da nisam vidio davora danas u gradu :D al zato jesam Sarajlica folira se sa novim felgma,i vidio Amira nestu mu prsti nisu svi na broju (sala ;) )
 
Top