Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mire kr na slatini TDI brato:icon_smile::icon_smile: trouble maker u busu pa kasnije i autu:icon_smile: i neki mk2 ima naljepnicu azurbhtuning.com:icon_confused: spušten, neka tamna boja, yap stajl auspuh, neke petokrake...:cool:
 
Član
dado307 je napisao(la):
vidjen astra sinoc na pofalicima na semaforu, skrece prema grbavici, svirao sam neznam jesi li skontao
JD vidjen na obali kod uciteljske, takodjer sam svirao
i kasnije IGY na glavnoj kod BBI centra prosao :cool:
nisam skonto drug, ali kad sam bio s drugom u njegovom autu vozili smo se pored tebe jedno vrijeme, odlicno izgleda auto!
 
Član
Astra je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
vidjen astra sinoc na pofalicima na semaforu, skrece prema grbavici, svirao sam neznam jesi li skontao
JD vidjen na obali kod uciteljske, takodjer sam svirao
i kasnije IGY na glavnoj kod BBI centra prosao :cool:
nisam skonto drug, ali kad sam bio s drugom u njegovom autu vozili smo se pored tebe jedno vrijeme, odlicno izgleda auto!

hvala drug... koji je auto u kojem si bio mozda sam vidio, i u kojem pravcu? malo sam se vozikao sto niste svirnuli, nesto? :cool:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
mire kr na slatini TDI brato:icon_smile::icon_smile: trouble maker u busu pa kasnije i autu:icon_smile: i neki mk2 ima naljepnicu azurbhtuning.com:icon_confused: spušten, neka tamna boja, yap stajl auspuh, neke petokrake...:cool:

a vidio si me,sto nisi mahnuo,cijeli dan sam bio u tz,obisao je uzduz i poprijeko.
 
danas oko 13h trizex parkiro kod jupitera otvoreni prozori ja stao nikoga kod auta nema??????
par minuta kasnije kod jupitera pike bio iza mene konto da stanem ali bila guzva
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top