Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
danas na ciglanama vidjen neki opasni mustang ili nesto na taj fazon, meni se ucinio kao onaj shelby gt, bas preopasno izgleda, a tek zvuk
uuuuuuu

ako neko zna vise info o njemu, nek okaci :cool:
 
ivica je napisao(la):
vidio ervixa kako divlja sa plavim fordicem:D

Hahaha i ja takodje kako chadi ivica sa cuprom :lol::lol::lol:

brate ofarbaj je otpozadi u crno :icon_biggrin:

vidjo i trizu na bulevaru: brate visi ti naka lajsna na suvozacevom blatobranu:icon_smile:
 
Član
vidio sam i ja trizexa,,krizali se na ljubacama na pruzi ja s vektrom prolazim prvom a trizex proleti najmanje 3 brzinom....oko pola 3 je bilo
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
vidjo i trizu na bulevaru: brate visi ti naka lajsna na suvozacevom blatobranu:icon_smile:

Ma komad unutarnjeg blatobrana, je*e mater svoju hoce da ga otkinem skroz :D

@dzenii, j*iga zurilo se, nisam te primijetio :D a ja prelazim preko pruge u prvoj, samo kasno kocim :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
vidjo i trizu na bulevaru: brate visi ti naka lajsna na suvozacevom blatobranu:icon_smile:

Ma komad unutarnjeg blatobrana, je*e mater svoju hoce da ga otkinem skroz :D

@dzenii, j*iga zurilo se, nisam te primijetio :D a ja prelazim preko pruge u prvoj, samo kasno kocim :D

:lol::lol::lol: a dobar ti zvuk na fiaticu;)
 
Član
Veceras Roki seta po Zivinicama, u jednoj ruci kolaci a u drugoj cura/zena?, al me covjek ne prepoznaje na skuteru
 
Jooj izvini :smajli19: malo sa zenom dosao u Zivinice da protegnem nogice...Ajde dodji 1 dan na nebesa da pijemo kafu, sada je lijepo vrijeme ;)
 
Super Moderator
Dzeniii je napisao(la):
vidio sam i ja trizexa,,krizali se na ljubacama na pruzi ja s vektrom prolazim prvom a trizex proleti najmanje 3 brzinom....oko pola 3 je bilo

sta to oko pola trece brzine bilo, nije je jos izvuko do kraja, il govoris vrijeme u koje si ga vidio :lol:
 

IGY

Član
.nOKe je napisao(la):
danas na ciglanama vidjen neki opasni mustang ili nesto na taj fazon, meni se ucinio kao onaj shelby gt, bas preopasno izgleda, a tek zvuk
uuuuuuu

ako neko zna vise info o njemu, nek okaci :cool:

mislim da je tema Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

sa naglaskom na ovo Članovi :cool::cool::cool:
 
Član
@ .noKe, i ja sam ga vidio... nisam uspio vidjeti znak koji je, al je nesto veliko, slicno cadillac znaku, nemam pojma.. sstvarno j*en zvuk :icon_eek:


a sad :icon_exclaim:

vidjena IGY-eva Ibiza ispred Caffe-a Astra.. bar mislim
i vidio ispred doma armije ona siva strica audi, jelenji rog felge, starija tipa .. mislim da je sa foruma ;)
 
Juce u Matuzicima (Doboj jug) dvaputa vidio Corrado mat crni, falcare, dobro izgleda, mislim da ga je neko predstavljao na forumu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top