Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vidjen vlado_jaje u zivicama,mislim da me nije prepoznao jer sam bio kamufliran u ovome...
7-ica BMW on hamann 22" powered by OZ (265 35 22) mamamiaaaaa.....
7a2d0728.jpg

27b4060d.jpg



bio sa jos jednim clanom koga je bog predozirao dobrotom,trizex....uvjek tu kad covjeku zatreba... ;-)
 

LSD

Član
siso.....
ko ti je ovaj s ovom 7-icom....gledam ga neki dan ovdje u komsiluku....bacio sam drkicu na felge
 
Član
trizex je napisao(la):
pored ovih sto su me vec tuspasili :D danas vidio nenada u prolazu, i sve mi se cini da sam vidio zlajaaa-u , nesto mi je licio lik na njega :D

:cool::cool::cool: haha da i mene neko vidi, ja sam svaki dan oko 10 iza sedre:cool::cool:;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
trizex je napisao(la):
pored ovih sto su me vec tuspasili :D danas vidio nenada u prolazu, i sve mi se cini da sam vidio zlajaaa-u , nesto mi je licio lik na njega :D

:cool::cool::cool: haha da i mene neko vidi, ja sam svaki dan oko 10 iza sedre:cool::cool:;)

hahaha...tad ti veliki odmor....:icon_smile:

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::cool: danas ja kraj škole kad ono 5-ca BMW onaj novi, preheben... kontam čije je auto, kad izlazi lik iz 3 razreda i sjeda u njega i ode, a inače ima mk4 GTI:lol::lol::lol:
 
zlajaaa je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
trizex je napisao(la):
pored ovih sto su me vec tuspasili :D danas vidio nenada u prolazu, i sve mi se cini da sam vidio zlajaaa-u , nesto mi je licio lik na njega :D

:cool::cool::cool: haha da i mene neko vidi, ja sam svaki dan oko 10 iza sedre:cool::cool:;)

hahaha...tad ti veliki odmor....:icon_smile:

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::cool: danas ja kraj škole kad ono 5-ca BMW onaj novi, preheben... kontam čije je auto, kad izlazi lik iz 3 razreda i sjeda u njega i ode, a inače ima mk4 GTI:lol::lol::lol:

zivinican..to je momak sto mu stari drzi stovariste kakes,imaju oni jos jednog X5 i jednog citroena pluriel u garazi,pored naravno 5ice sa crno-sivim M6 felgama i prej*enom cetvorkom GTI fauuusss(ima blow off)...hihih
 
Član
:lol::lol: ja idem iza sedre da jedem, momak sjeda u m5-cu i ide se vozat:icon_sad::icon_sad::icon_sad::lol::lol::lol: viđen adi u busu 2 put, neće qja ni da se javi:lol: i trabl mejker priča neke avantrure sa autom:cool::cool::cool::cool::cool::lol::icon_exclaim:
 
Član
jutros LSD dao sam mu 2 bona da sebi sta kupi...
vidim prljav sav sazalim se...:D:D

punto_fan...
Trizex na izlazu iz tz
Pike skrece kod omege...
Nenad sa zvrkom

;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top