Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
olensoner je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Jeli sa foruma sivi MK2 GTI na BBS RM ima onu zastitu na haubi, parkiran na Ciglanama?

da nije .nOKe...samo u njeg je dizlo...:icon_smile:

nije..
ima jedan momak sa gfca, lijepa siva GTI pravo, jos samo da je prizemlji malo, i mjera :icon_smile:
Dvoje vrata jel tako?

jeste, 2 vrata, sto se tice motora nisam siguran je li ispod haube BAS gti, al znam da je kompletirao "gti look", bas mjera auto..
 
.nOKe je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Jeli sa foruma sivi MK2 GTI na BBS RM ima onu zastitu na haubi, parkiran na Ciglanama?

da nije .nOKe...samo u njeg je dizlo...:icon_smile:

nije..
ima jedan momak sa gfca, lijepa siva GTI pravo, jos samo da je prizemlji malo, i mjera :icon_smile:
Dvoje vrata jel tako?

jeste, 2 vrata, sto se tice motora nisam siguran je li ispod haube BAS gti, al znam da je kompletirao "gti look", bas mjera auto..

Prelijepo auto izgleda nema sta, nadam se da je GTI ili bar neki jaci benzin pod haubom...
 
Administrator
vidio ervixa danas oko pola 5 kod auspuha u solini... gledam ima li ga gdje kad samo fikus stoji parkiran ;) a sivi focus mu je stalno kod ese ;)
 
pioneer_09 je napisao(la):
vidio ervixa danas oko pola 5 kod auspuha u solini... gledam ima li ga gdje kad samo fikus stoji parkiran ;) a sivi focus mu je stalno kod ese ;)


Hehe ma mal se radi vise kod ese kojesta :) a bio ja kod jaska-auspuha nes mal se ispricali i opet ka esi za poslom:icon_biggrin:

Trebo si sjest u focusa i cekat me i onako je bio otvoren :lol::
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
vidio ervixa danas oko pola 5 kod auspuha u solini... gledam ima li ga gdje kad samo fikus stoji parkiran ;) a sivi focus mu je stalno kod ese ;)

aha i ja sam ga vidio...full nizak:icon_smile::icon_smile: ko ford:icon_smile:
 
Član
vidio danas Bekira nesto se zarovio u svoj gepek ono malo sto mu je ostalo prostora :D i semaintalian kod AS pekare na semaforu zakucoga maximalno gume mu struzu aksealne hhehehe
 
Administrator
Ervix_focus je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
vidio ervixa danas oko pola 5 kod auspuha u solini... gledam ima li ga gdje kad samo fikus stoji parkiran ;) a sivi focus mu je stalno kod ese ;)


Hehe ma mal se radi vise kod ese kojesta :) a bio ja kod jaska-auspuha nes mal se ispricali i opet ka esi za poslom:icon_biggrin:

Trebo si sjest u focusa i cekat me i onako je bio otvoren :lol::

ma ja prolazio pjeske inace tu zivim blizu jaska i bas gledam hocu li te vidjeti kad ono nema nikog ;) neka je vectra meni se cini ulazila na servis kad sam ja prolazio... ;)

audi sc je napisao(la):
vidio nenada u naselju...

vidio sam i ja tebe jucer kod sarande ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
trizex je napisao(la):
pored ovih sto su me vec tuspasili :D danas vidio nenada u prolazu, i sve mi se cini da sam vidio zlajaaa-u , nesto mi je licio lik na njega :D

:cool::cool::cool: haha da i mene neko vidi, ja sam svaki dan oko 10 iza sedre:cool::cool:;)

hahaha...tad ti veliki odmor....:icon_smile:

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::cool: danas ja kraj škole kad ono 5-ca BMW onaj novi, preheben... kontam čije je auto, kad izlazi lik iz 3 razreda i sjeda u njega i ode, a inače ima mk4 GTI:lol::lol::lol:

KAKEŠ
 
Član
vidjen astra sinoc na pofalicima na semaforu, skrece prema grbavici, svirao sam neznam jesi li skontao
JD vidjen na obali kod uciteljske, takodjer sam svirao
i kasnije IGY na glavnoj kod BBI centra prosao :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top