BMW e30,e36 & M3

BMW e30,e36 & M3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
DRuže, kažeš video je (Y). E pa druže, ja bi te pitao šta bih ti radio kada bi ovakvom vožnjom ubio nekoga od moje porodice ili poznanika. Na faci bih ti driftao, zato smiri doživljaj. Ako misliš driftat, radi to na sigurnim mjestima gdje možeš ubiti samo sebe, a ne i druge ljude kao što ovaj rizkuje na videu. Tako da, ohani malo. Za pravog projekta, sa kojim bih se mogao takmičiti na drift takmičenjima, treba ti bar još jedna nula u toj tvojoj cifri. Zato mani se toga ako nisi spreman, i živcima i novcima i svime. OVo ti je moj savjet, i fakat nemam ništa protiv tebe lično, nego imam protiv svih ovakvih koji na cesti misle da im nemože ništa biti ;)
 
Član
mlado jagnjer kao sto i sam rece da si uzmi to para sto imas i neku macku za ruku i pici negdje na odmor i otkini se od sexa s njom a batali se drifta jer kad nisi do sada nemoj i od sada.
nemoj da bude dala baba dinar da udje u kolo a dala bi 100din da izadje iz kola. skup sport a po ovakvom pitanju vidim da nemas iskusta u tim stvarima. do sad si trebao mnogo guma i auta da spalis od tih zanimacija.
 
Član
Nedavno kolega clan foruma nije bas aktivan vozi duju 16v odavno

i kupi kocku 325 m tehnik 1 i na drugoj vozni manja bok udari u drvo on dobro od auta nista i eto kako to zavrsi zato se mani toga stedi gorivo:D
 
Član
Iko je napisao(la):
bez veze ces glavu izgubit prođi se drifta i kojekakvih gluposti nije to tako jednostavno koliko se cini na youtubeu! znam o cemu pricam jer i sam vozim kocku koja i mene nekad iznenadi,a jos ti ako nikad nisi vozio jako auto bolje ti je da uzmes kakvog dizela i da stedis gorivo i novac! ;)

Ovaj i slican ovim komentaru sam cuo 1000 x al hvala an savjetu :cool: :icon_smile:

PS posalji mi ukratko o svoj "kokici" :p ??? :D posto vidim da je nesto dobro !

lauda_bc je napisao(la):
mlado jagnjer kao sto i sam rece da si uzmi to para sto imas i neku macku za ruku i pici negdje na odmor i otkini se od sexa s njom a batali se drifta jer kad nisi do sada nemoj i od sada.
nemoj da bude dala baba dinar da udje u kolo a dala bi 100din da izadje iz kola. skup sport a po ovakvom pitanju vidim da nemas iskusta u tim stvarima. do sad si trebao mnogo guma i auta da spalis od tih zanimacija.

HVala na savjetu (Y)

mk3_16v je napisao(la):
Nedavno kolega clan foruma nije bas aktivan vozi duju 16v odavno

i kupi kocku 325 m tehnik 1 i na drugoj vozni manja bok udari u drvo on dobro od auta nista i eto kako to zavrsi zato se mani toga stedi gorivo:D

Jako zalosno :( Al ' valjda nisam takve srece :p al'hvala na savjetu!

zAaKy je napisao(la):
DRuže, kažeš video je (Y). E pa druže, ja bi te pitao šta bih ti radio kada bi ovakvom vožnjom ubio nekoga od moje porodice ili poznanika. Na faci bih ti driftao, zato smiri doživljaj. Ako misliš driftat, radi to na sigurnim mjestima gdje možeš ubiti samo sebe, a ne i druge ljude kao što ovaj rizkuje na videu. Tako da, ohani malo. Za pravog projekta, sa kojim bih se mogao takmičiti na drift takmičenjima, treba ti bar još jedna nula u toj tvojoj cifri. Zato mani se toga ako nisi spreman, i živcima i novcima i svime. OVo ti je moj savjet, i fakat nemam ništa protiv tebe lično, nego imam protiv svih ovakvih koji na cesti misle da im nemože ništa biti ;)

Prvo brate moj mili ljudi su napravili staze a imas i vece parkinge za budalasat sto bi vi rekli!
Drugo kad bi se svi pazili propisa i pravila nebi sigurno doslo do nekih ne zeljenih situacija!
3 Ovo planiram vec duze vrijeme
4 Nasao sam se uvrijedjenim jer me bez razloga napadas a ne znas ni ko sam ni sta sam.
5 Naravno da i meni smetaju seljacine po putu al to sve treba kaznit! a to sto nas "zakon spava kraj puta" a ne radi nista da bi gore navede frajercice i babine sinove malo obuzdali !
 

IKO

Član
evo ti link o mojoj kocki http://www.bhtuning.com/kockica-m-tech-2-update-bbs-rs-9x16-t-52667.html
 
Član
Obzirom da nema bas konkretnih odgovora, evo i za one koje ce ubuduce ovo ozbiljno zanimati:
Muhina kocka ti je odlicna podloga i dosta stvari je vec uradjeno
Ako nemas bar 10 000KM nemoj ni pocinjat
Treba ti automobil za pocetak nesto kao E30 obzirom da ne znas driftat da naucis
Uzmes cunjeve negdje na parkingu i opleti oko njih. Prvo oko jednog, pa osmice...To ce ti zadat dovoljno patnje za par mjeseci
U auto trebas uloziti mnogo na snagu samog motora (najbolje turbo benzinac), mjenjac, diferencijal (spehr ili bar zavaren) i odlicno kvacilo
Zatim preradit ovjes da auto bude jako stabilno samim tim i mnogo nisko.
Hidro rucna i kompletne kocnice u idealnom stanju
Treba ti roll bar atestovan
Pojasevi
Kuka za vucu
Odjelo za drift
Kaciga, rukavice, carape...
Treba ti mnogo guma ali ne opanaka nego bar solidnih guma koje imaju grip, jer nije stvar u paljenju guma nego one trebaju i da zaustave auto i uhvate grip na boku kad treba.
Mnogo para za gorivo
Kad sve svedes treba ti bar BMW E30 iz kojeg ces sve izvadit i stavit preradjeno, a od auta koje si kupio ce ostat samo skoljka nedirnuta (mozda i ne).
I jos mnogo stvari ali za pocetak kupi auto bar E30 pa probaj malo po parkingu na bok i onda dodji po jos informacija
 
Član
adohera je napisao(la):
Obzirom da nema bas konkretnih odgovora, evo i za one koje ce ubuduce ovo ozbiljno zanimati:
Muhina kocka ti je odlicna podloga i dosta stvari je vec uradjeno
Ako nemas bar 10 000KM nemoj ni pocinjat
Treba ti automobil za pocetak nesto kao E30 obzirom da ne znas driftat da naucis
Uzmes cunjeve negdje na parkingu i opleti oko njih. Prvo oko jednog, pa osmice...To ce ti zadat dovoljno patnje za par mjeseci
U auto trebas uloziti mnogo na snagu samog motora (najbolje turbo benzinac), mjenjac, diferencijal (spehr ili bar zavaren) i odlicno kvacilo
Zatim preradit ovjes da auto bude jako stabilno samim tim i mnogo nisko.
Hidro rucna i kompletne kocnice u idealnom stanju
Treba ti roll bar atestovan
Pojasevi
Kuka za vucu
Odjelo za drift
Kaciga, rukavice, carape...
Treba ti mnogo guma ali ne opanaka nego bar solidnih guma koje imaju grip, jer nije stvar u paljenju guma nego one trebaju i da zaustave auto i uhvate grip na boku kad treba.
Mnogo para za gorivo
Kad sve svedes treba ti bar BMW E30 iz kojeg ces sve izvadit i stavit preradjeno, a od auta koje si kupio ce ostat samo skoljka nedirnuta (mozda i ne).
I jos mnogo stvari ali za pocetak kupi auto bar E30 pa probaj malo po parkingu na bok i onda dodji po jos informacija

E BRATE KO SI DA SI SVAKA CAST OVAKAV ODGOVOR SAM TRAZIO !!! FALA TI IZ SVEG SRCA ! PRVO NESTO SPACNO DA CUJEM KAKO TREBA! I JOS JEDNOM HVALA !

;):icon_smile::icon_smile:
 
Član
Čovjek hoće driftati, a u prvom postu pita koliko troši bmw.

Kani se ćorava posla, ako nemaš bar 10 000, kao što kolega već reče. Iako mislim da je i to malo, ali eto. Sve najbolje, i ako Bog da da ostaneš živ i zdrav i da nigdje ne slijepiš ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top