BMW e30,e36 & M3

BMW e30,e36 & M3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BART je napisao(la):
uzmi e30, malo jaci motor, najbolje 325 , one su ja mislim 170 konjica

jesd da trosi al zato drifta ko lud(ako znas driftat)

kupi jedno 20 guma, ja mislim da ce ti moc bit 6mjeseci

vidim hoces da driftas , pa eto ti savjet, kad sta pocupas i pokvaris, javi se u istu ovu rubriku samo sa temom kvar``
;)

Ovo cijenim!Hvala na savjetu,naravno da cu doc o5 tu :cool: :icon_smile:

rinaldo je napisao(la):
Frendu izvini ali ne mogu a da ne primjetim da ti je pitanje skroz površno sa dozom neozbiljnosti jer tvoj naslov sve govori , E30 ti je linija trice E36 takođe a ///M3 poseban model trice iz BMW Motorsport-a, ima ih i E30 i E36 tj u svim modelima 3-ce i sad kad ti svi kažemo da je E36 ///M3 najbolji za drifta morat ću te ražalostit jer u BiH ih nema , druga stvar za drift moraš raditi određene prepravke na automobilu. Puno bi ti više pomogli ako bi nam rekao s kojim budžetom raspolažeš pa da otprilike dobiješ mišljenja kakav bi drift automobil mogao da kupiš , lijep pozdrav ;)


Priznajem da je pitanje malo "ne stabilno" al nisam znao kako da to kazem iz tog razloga sto mi se svidjaju sva 3 modela :icon_smile:

Hvala ti sto si bar u nekoliko pokusao razumit moje pitanje :)) (postavio sam par pitanja sta me najvise zanima) i drago mi je sto si to tako sve dobro razjasnio!
Eh takodjer i te prepravke bi dobro dosle ?
Budzet recemo 3-4 k KM ? (ja mislim da je to za pocetak neka solidna kocka )

Hvala ti jos jednom :icon_smile:
 
Član
drug nemoj mislit da te sta podcjenujem ali u drift mislim da bi trebao uci sa malo vecom kolicinom znanja o autima koji su dobri za te stvari. trebao bi vec sam da znas koji model i sta a samo da se posavetujes kako da ih slozis. moj predlog ti je budzet koji imas ulozi u nesto sto ti bolje ide za rukom.
 
Član
ako kupis dobru kockicu, za tik 3-4 k km , i zarazis se driftanjem , prodaces ti jarane i gace sa guzice da kupis par guma i naspes malo benzina ,

:lol::lol:
 
Član
BART je napisao(la):
ako kupis dobru kockicu, za tik 3-4 k km , i zarazis se driftanjem , prodaces ti jarane i gace sa guzice da kupis par guma i naspes malo benzina ,

:lol::lol:


sta ces mili moj za to se zivi :$ :D
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
drug nemoj mislit da te sta podcjenujem ali u drift mislim da bi trebao uci sa malo vecom kolicinom znanja o autima koji su dobri za te stvari. trebao bi vec sam da znas koji model i sta a samo da se posavetujes kako da ih slozis. moj predlog ti je budzet koji imas ulozi u nesto sto ti bolje ide za rukom.

potpis na ovo,

treba tu i prepravki da bi mogo driftat kako "treba"

trebace ti gevinde , LSD obavezno(da se oba tocka imaju istu snagu, a ne da jedan slajdra vise od drugoga)

ucvrstit auto, olaksati ga, ma milion stvari, kad kupis auto nda cemo ti sve napisat ;)
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
drug nemoj mislit da te sta podcjenujem ali u drift mislim da bi trebao uci sa malo vecom kolicinom znanja o autima koji su dobri za te stvari. trebao bi vec sam da znas koji model i sta a samo da se posavetujes kako da ih slozis. moj predlog ti je budzet koji imas ulozi u nesto sto ti bolje ide za rukom.

Nema tu podcjenjivanja ovo javno i svako ima pravo na svoje misljenje ! :)

Znaci ja sam pocetnik,mlado janje koje u krivinu uvijek hoce malo da zabaci :p xD hehe :)

Kao sto sam rekao svidjaju mi se ova gore 3 modela i trazim od ta 3 koji je najpristupacni na nasim prostorima sto se tice izdrljivosti,nabavke dijelova,prepravke i drg...

Sto se tice budzeta planiram znaci da uzimam auto..al' prema mojim zahtjevima takvo nemos napravit brate za 999.999.999 € "al za pocetak" svidja mi se kocka...znaci da mi je auto za svakodnevnu upotrebu a da moze i potegnut, i driftat :p (mislim da bi kockica to uspjela)
PS ima tu puno toga sto ne znam a trebao bi znat...ZATO OVI STO SU IMALI OVE MODELE SLOBODNO NEKA PISU O ISKUSTVIMA SA NJIMA POSEBNO ONI PROFESIONALCI ! :icon_smile:

BART je napisao(la):
lauda_bc je napisao(la):
drug nemoj mislit da te sta podcjenujem ali u drift mislim da bi trebao uci sa malo vecom kolicinom znanja o autima koji su dobri za te stvari. trebao bi vec sam da znas koji model i sta a samo da se posavetujes kako da ih slozis. moj predlog ti je budzet koji imas ulozi u nesto sto ti bolje ide za rukom.

potpis na ovo,

treba tu i prepravki da bi mogo driftat kako "treba"

trebace ti gevinde , LSD obavezno(da se oba tocka imaju istu snagu, a ne da jedan slajdra vise od drugoga)

ucvrstit auto, olaksati ga, ma milion stvari, kad kupis auto nda cemo ti sve napisat ;)

moze moze :D Fala na savjetima ! :D u svakom slucaju pomogao si koliko toliko ! :D

Start je napisao(la):
Ja mislim da vas covjek zajebava :icon_biggrin:

Misli i dalje ! ja se ne zezam ! :R SAmo trazim tudja iskustva da bi od njih nesto naucio kako i sta za razliku od tebe !
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ja bi krenuo iz pocetka i prvo razjasnio da'l ti uopste znas sta je drift.

Naravno da znam puno sam citao o tome (al' necu se ja bunit ako Vi postavite sto vise stvari o pojmu drift ! jer svaki dan nesto odlazi novo dolazi i sve tako) i imam nesto sitno na cesti i dosao do toga da mi je potreban auto za toga !? Jer se to ne moze radit bas sa svakim autom...
 
Član
izgleda da vise niko nista ne smije kako treba ni pitati na forumu, jeboga pecajiz, ako znas sta reci ako ne zaobidji temu i et, komentarisi ako ti se svidi nesto i haj cao
 
Član
Mozda djecko misli da je drift samo vrtenje u krug,msl mani se toga ako nikad u zivotu nisi sjeo u auto
sa zadnjom vucom il da si se barem s nekim provozao da zna ista o toj grani sporta.
Nije to toliko jednostavno kako izgleda na Yt...;)
 
Član
Ako nije zajebancija , ovo je idealan auto za to što se interesuješ , a još uvijek u okviru budžeta.

Muhina kockica http://www.pik.ba/artikal/4554619/bmw-e30-325i-24v-urgentno/
 
Član
menso je napisao(la):
izgleda da vise niko nista ne smije kako treba ni pitati na forumu, jeboga pecajiz, ako znas sta reci ako ne zaobidji temu i et, komentarisi ako ti se svidi nesto i haj cao

mislim da si upravu covjek vise nemoze nista upitat izlaju se izblate ovaj lik ako ikad kupi auto bice lud ako ga predstavi na forum :icon_exclaim:
 
Član
saleee je napisao(la):
Mozda djecko misli da je drift samo vrtenje u krug,msl mani se toga ako nikad u zivotu nisi sjeo u auto
sa zadnjom vucom il da si se barem s nekim provozao da zna ista o toj grani sporta.
Nije to toliko jednostavno kako izgleda na Yt...;)

Prijatelju vozio sam merc 190,c220 bmw 324d , bmw 320d (07),Sierra ! :)

Al nista sa prepravkama sve sama fab ://

djordjep je napisao(la):
Ako nije zajebancija , ovo je idealan auto za to što se interesuješ , a još uvijek u okviru budžeta.

Muhina kockica http://www.pik.ba/artikal/4554619/bmw-e30-325i-24v-urgentno/


eh to Brate i gledam evo ima dugo vremena zato sam postavio ovu temu da mi iko ista kaze o ovim modelima al ovdje se samo sprdaju niko nista ne shvata ozbiljno :S

mk3_16v je napisao(la):
menso je napisao(la):
izgleda da vise niko nista ne smije kako treba ni pitati na forumu, jeboga pecajiz, ako znas sta reci ako ne zaobidji temu i et, komentarisi ako ti se svidi nesto i haj cao

mislim da si upravu covjek vise nemoze nista upitat izlaju se izblate ovaj lik ako ikad kupi auto bice lud ako ga predstavi na forum :icon_exclaim:

Balkanska stoka ! :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top