BMW e30,e36 & M3

BMW e30,e36 & M3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
djordjep je napisao(la):
Ako nije zajebancija , ovo je idealan auto za to što se interesuješ , a još uvijek u okviru budžeta.

Muhina kockica http://www.pik.ba/artikal/4554619/bmw-e30-325i-24v-urgentno/

ako imas pare , odma idi kupuj, ovo je djaba ;)
 
Član
menso je napisao(la):
izgleda da vise niko nista ne smije kako treba ni pitati na forumu, jeboga pecajiz, ako znas sta reci ako ne zaobidji temu i et, komentarisi ako ti se svidi nesto i haj cao

Slazem se s tobom u potpunosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
 
Član
Msl bez ljutnje drug al druga je prica s benzinjarom eto ako bas imas mogucnost
ta muhina kockica je idealna za pocetak tj. ucenje,drugar mi ima u kockici 2.8 24v
auto satstavlja prve tri na 17-skama i nije toliko jednostavo kontrolisti ga trecom
na sto il vise,sretno ti al s taki kolima se glava gubi za sekundu...;)
 
Član
saleee je napisao(la):
Msl bez ljutnje drug al druga je prica s benzinjarom eto ako bas imas mogucnost
ta muhina kockica je idealna za pocetak tj. ucenje,drugar mi ima u kockici 2.8 24v
auto satstavlja prve tri na 17-skama i nije toliko jednostavo kontrolisti ga trecom
na sto il vise,sretno ti al s taki kolima se glava gubi za sekundu...;)

Hvala na dobrom savjetu ! :icon_smile: :123:
 
Član
Adas je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Muhina kocka, dobar auto ;)

Tebe sam cekao ! Hvala na ponudama i savjetima :D vidim ona je radjena...mene takodjer interesuje kako je to sve postignuto ? :icon_smile:

pise ti u opisu oglasa na piku,

citaj malo jebiga,

bolje ti je idi kupi ,nema se sta vise pricat

ja da sam u bosni sad bi oso kpio tu muhinu kocku, ovde kodmene je takva kocka kao kod muhe najmanje 2500 eura ,
 
Član
O cemu pricamo,ovamo ganjas m3,pa bi radi budzeta obicnu kockicu,pa bi potezao s njom al i driftao,pa onda pricas da si cuo da je kockici konkurent 190ka,sve sto si dosad vozio su bile dizelke neke itd itd....

Oprosti,pogrijesio sam,pa ti se fakat ne zajebavas...:icon_eek:

enivej,puno srece,da bog da jednog dana bio ken cigla...
 
Član
Start je napisao(la):
O cemu pricamo,ovamo ganjas m3,pa bi radi budzeta obicnu kockicu,pa bi potezao s njom al i driftao,pa onda pricas da si cuo da je kockici konkurent 190ska,sve sto si dosad vozio su bile dizelke neke itd itd....

Oprosti,pogrijesio sam,pa ti se fakat ne zajebavas...:icon_eek:

enivej,puno srece,da bog da jednog dana bio ken cigla...

Pa brate mili nisam lud da ne kazem drugacije nego drk... svo ovo vrijeme bezveze :S znaci samo trazi par dobrih savjeta !

BART je napisao(la):
Adas je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Muhina kocka, dobar auto ;)

Tebe sam cekao ! Hvala na ponudama i savjetima :D vidim ona je radjena...mene takodjer interesuje kako je to sve postignuto ? :icon_smile:

pise ti u opisu oglasa na piku,

citaj malo jebiga,

bolje ti je idi kupi ,nema se sta vise pricat

ja da sam u bosni sad bi oso kpio tu muhinu kocku, ovde kodmene je takva kocka kao kod muhe najmanje 2500 eura ,

HVala ti jos jednom...al necemo sad da poredimo Bosnu i Svedsku gdje za 2 mj mos zaradit taj novac i naravno bolja su auta :cool: ;)
 
Član
BART je napisao(la):
ma jebi se vise , gora sam ja budala sto ti odgovaram na pitanja

imas prijavu !

dzinn16v je napisao(la):
Ma sve bombasi i neozbiljni...radi ovoga mi se i ne ulazi na forum izgubi 10minuta zivota...lock i ban:D

Bio sam na puno foruma al ovaj je krkanski pravi sve neke face...barabe...a ne zna stavit i okrenut kljuc ! :icon_sad:
 
Član
A da te nije mozda nalozio ovaj M5 S38
tj. probudilo u tebi neku zelju za driftom sory na off-u...

http://youtu.be/TAASuQMesbU
 
Član
saleee je napisao(la):
A da te nije mozda nalozio ovaj M5 S38
tj. probudilo u tebi neku zelju za driftom sory na off-u...

http://youtu.be/TAASuQMesbU

JAran drift i uzivancija u autima i djevojkama od malih nogu ! :$

Video (Y)
 
Član
pa trazim pametne da bi od njih nesto mogao naucit ! al sve neki hajvani ovo sve treba banovat block spam ko god sastavi j+b !! tako bi bar trebao da bude pravilnik foruma ! :S :S :S
 

IKO

Član
bez veze ces glavu izgubit prođi se drifta i kojekakvih gluposti nije to tako jednostavno koliko se cini na youtubeu! znam o cemu pricam jer i sam vozim kocku koja i mene nekad iznenadi,a jos ti ako nikad nisi vozio jako auto bolje ti je da uzmes kakvog dizela i da stedis gorivo i novac! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top