BMW e30,e36 & M3

BMW e30,e36 & M3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav ljudovi :lol:

Interesuju me navedeni modeli BMW

Znaci sve o njima Vasa iskustva :))

Koji je najbolji za drifta ?

Koja im je potrosnja ?

Kvarovi ?

Nabavka dijelova ?

Cuo sam da im je suparnik Merc 190 ?

Ma sve i svasta :icon_question:

Srdacan pozdrav :icon_biggrin:
 
Član
Daj pricaj mi jos trebaju mi Vasa iskustva sa navedenim modelima ? Unaprijed Hvala :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
iskreno prijatelju suvišno je išta pisati ako ti porediš BMW e30-e36 te na posljedku tek M3...
 
Član
Prijatelju interesuje me koji je model BMW najbolji za drift...postavio sam tri modela jer me ti najvise zanimaju :icon_question:
 
BHT Ovisnik
hahaha pa logicno,ako imas novac uzmes M3 i bolji je od svih navedenih u svakome smislu:lol:
 
BHT Ovisnik
pa prijatelju M3,sta imas o tome pricati,mozes na prste nabrojati prave M-ove uopce u drzavi, o tome se nema sta pricati,svi mi mozemo samo sanjati,svaka cast izuzetcima,ljudima koji to mogu da posjeduju,i ja bih volio da mogu,a do tada i ja i ti mozemo o tome samo mastati;) za drkanja gledaj kockicu koja je pristupacna,lagana,dobra za drifta i ostale pizdarije koje zelis da radis, ako je za toga to ti je najbolja kombinacija, o tome nema price
 
Član
Pa tako brate reci sta se prepires :p (za pocetak neka kockica :p bi dobro dosla ) ;)

al mene interesuje sve o njima kako sta zasto tako !? :p :D

Hvala :icon_smile:
 
Član
Ma jarane, nemaš tu šta puno pričati. Nisu skupi djelovi, polovni guma ima svugdje. Uopšte nije skupo održavanje, a auto ide na bok ko ludo, govorim ti iz iskustva, znao sam po 100 kilometara driftat, bez ikakvih problema, auto naprosto samo drifta, potrebno ti je samo malo vještine :cool:

Naravno, BMW kockika ;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Mene zanima da li da odma' pristavim kokice ili da se strpim da pristigne još ljudi:icon_question:

Nego, najbolje da uzmeš M5, prvo E34, pa E39, pa E60 i kad naučiš na njim, onda kupi F10. Na kraju uzmi originalnu M3 E30 kockicu i sve si muke i probleme riješio.;)


Odma kokice :p xD

Petak mi nije na ruku sto bi se u nas u narodu reklo "povelik" 3 mi komotnija ni prevelika ni premala vec neka sredina (Y)

F10 *_*
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Ma jarane, nemaš tu šta puno pričati. Nisu skupi djelovi, polovni guma ima svugdje. Uopšte nije skupo održavanje, a auto ide na bok ko ludo, govorim ti iz iskustva, znao sam po 100 kilometara driftat, bez ikakvih problema, auto naprosto samo drifta, potrebno ti je samo malo vještine :cool:

Naravno, BMW kockika ;)

Eh to me interesuje ;) bravo majstore :123:
 
Imam ja kockicu za prodati ako te interesuje,2.5 iz e36 unutra,oko 200 ks ima ,ne znam tačno jer ima sprocki filter vazduha i još nekih điđi-miđi.Ojačana po šasiji. .Ako si zainteresovan javi ..
 
Član
Frendu izvini ali ne mogu a da ne primjetim da ti je pitanje skroz površno sa dozom neozbiljnosti jer tvoj naslov sve govori , E30 ti je linija trice E36 takođe a ///M3 poseban model trice iz BMW Motorsport-a, ima ih i E30 i E36 tj u svim modelima 3-ce i sad kad ti svi kažemo da je E36 ///M3 najbolji za drifta morat ću te ražalostit jer u BiH ih nema , druga stvar za drift moraš raditi određene prepravke na automobilu. Puno bi ti više pomogli ako bi nam rekao s kojim budžetom raspolažeš pa da otprilike dobiješ mišljenja kakav bi drift automobil mogao da kupiš , lijep pozdrav ;)
 
Član
uzmi e30, malo jaci motor, najbolje 325 , one su ja mislim 170 konjica

jesd da trosi al zato drifta ko lud(ako znas driftat)

kupi jedno 20 guma, ja mislim da ce ti moc bit 6mjeseci

vidim hoces da driftas , pa eto ti savjet, kad sta pocupas i pokvaris, javi se u istu ovu rubriku samo sa temom kvar``
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top