Auto do 7k

Auto do 7k

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja za cetvorku, da je ne znam ti kakva i ne bih dao vise od 5.000 generalno.

Sad opet da se ne nadju neki pa kazu da mrzim VW pa tako govorim, vozim Octaviu, kad sam htio kupovati trazio 5-icu, al u tom cjenovnom rangu oko 6.000-7.000 nikad ne bih VW pogledao...
 
Član
I hvala ti na tome. Moje pare jesu ali je tesko stvarno odluciti zaista ne znam kako ovi sa 25k + odluce sta kupiti. Meni 7 pa razmisljam po svu noc da se ne zajebem

Seat Leon gledaj, ako vec preferiras vag vozila.. povoljnije su cijene a lakse ces naci dobar primjerak...izgledom atraktivniji od dosadne cetvorke hiljadu puta, svi su sa 5 vrata tako da nije kao kod cetvorke slucaj jel sa 4 vrata skuplja je, bez obzira na stanje...
 
Član
Seat Leon gledaj, ako vec preferiras vag vozila.. povoljnije su cijene a lakse ces naci dobar primjerak...izgledom atraktivniji od dosadne cetvorke hiljadu puta, svi su sa 5 vrata tako da nije kao kod cetvorke slucaj jel sa 4 vrata skuplja je, bez obzira na stanje...
Tako nekako,meni cak je od cetvorkih karavan najbolji,ustalom zato sam i kupio karavana,npr dok mi je passat 5+ bolji kao limuzina,naravano to je moje misljenje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top