Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Član
dizel benzin, vjecna polemika, necu komentarisati,hehe, hvala na komentima. Olensoner,prelistaj temu,mislim da sam negdje stavio link gdje ima malo vise detalja. Mislim na tehnicki,aka te sta jos konkretno zanima pitaj. Edit,na 9.strani je link.
 
Član
hehe, i trotoar je rucni rad,ne moj naravno,ali sam aktivno ucestvovao. Nedavno se glancalo i renoviralo:icon_smile:

A sad ide bas moj rucni rad,nije jos fiksiran definitivno jer se dvoumim, malo je cunerski
Evo slika





 
Član
Iako uzivo izgleda spektakularno (bas sam skroman) ipak ga necu postavljati,cekam sivi carbon pa cemo ici u neku civilizovaniju varijantu :lol:
 
Član
Macko gdje si nasao ovaj spojlercic, bas mi se svidja ali nikako da ga nadjem?KAko bi mi legao na moju mezimicu... uh...
Tvoja je preljepa :D
 
Član
bas mi je furka ovo sa spojlerom, nevidjeno ovdje, provozaj sedmicu dvije, neka te raja vidi, bas me zanima kakve ce ideje dobiti poslije:lol::lol::lol::cool::cool:
 
Član
spojler sam napravio od plexiglasa,u kucnoj radinosti,jer nisam mogao naci polovan,a nov je oko 100eura plus dostava:icon_biggrin:

i ja bi ga malo probao ali mi se ne da lijepiti pa skidati,nije bas jednostavno;)
 
Član
hehe,ma nece ni sivi biti toliko los valjda. Nisam imao nikakav kalup, sam sam ga nacrtao, izrezao, iskrivio na krajevima,napravio od plexija nosace itd. Troskovi bez folije oko 4KM.
 
Top